Restauracja Amigo el Mundo

Będzin

R. Luksemburg 48

http://elmundo.amigo-konie.pl/

klimatyzacja, kuchnia, parking

Restauracja Amigo el Mundo

Zapraszamy Państwa w kulinarną podróż dookoła świata, w której wrócą wspomnienia z odbytych podróży, a może powstaną plany nowych.
W naszej retsauracji Amigo el Mundo panuje wyjątkowa atmosfera, która pomoże Państwu przenieść się w miejsca, o których marzycie, a wyobraźnię wspomagać będzie nasza kuchnia.

Każde z dań polecanych przez szefa kuchni el Mundo, pochodzi z innego miejsca na świecie i zostało przygotowane ściśle według oryginalnej receptury.

Zorganizujemy dla Państwa:

– WESELA
– Komunie
– Chrzciny
– Inne imprezy okolicznościowemamy klimatyzacja, kuchnia, parking

Cumulus Hotel

Będzin

ulSportowa 3

http://www.cumulushotel.pl

klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Cumulus Hotel


Zapraszamy do Hotelu Cumulus położonego w samym centrum Będzina, usytuowanego w sąsiedztwie
XIV-wiecznego zamku – wizytówki i symbolu miasta.

Hotel znajduje się nad rzeką Przemszą w spokojnej, rekreacyjnej części miasta w otoczeniu zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu kortów tenisowych, stadionu miejskiego, boisk sportowych oraz wielu atrakcji turystycznych regionu.

Wnętrza Hotelu Cumulus o wyjątkowym charakterze są doskonałym miejscem na zorganizowanie przyjęcia weselnego i nie tylko.

Jesteśmy blisko: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Sosnowiec, Katowice, Radzionków, Bukowno, Zabrze, Świętochłowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Mikołów, Olkusz
mamy klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Restauracja & Pub Ramada

Będzin

ul.Nowotki 28

http://www.restauracjaramada.pl

klimatyzacja, kuchnia, parking

Restauracja & Pub Ramada

Restauracja & Pub Ramada dysponuje kompfortowym, przestronnym i wygodnym wnętrzem, w którym znajduje się miejsce dla 150 osób. Wyśmienity smak potraw zapewnia wspaniały szef kuchni. "Ramada" stwarza Państwu możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych, takich jak komunie, urodziny, rocznice ślubu oraz inne.

Lokal jest doskonałym miejscem, na organizację przyjęcia, hucznie podjęcie niespodziewanych gości, przywitanie Nowego Roku, pożegnanie stanu panieńskiego, spędzęnie czasu na romantycznej kolacji, wyprawienie urodzin dziecka, czy też rocznicy ślubu!

Wystarczy zarezerwować odpowiedni termin w kalendarzu, zaprosić swoich gości, skontaktować się z kierownictwem Restauracji telefonicznie, a o resztę zadba już personel "Ramady ". Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje !!!!

mamy klimatyzacja, kuchnia, parking