205 wyś.

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna

Bełchatów

ul. Wawrzkowizna 1, Rząsawa

http://wawrzkowizna.com.pl

Sale weselne Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna dysponuje pełnym, nowoczesnym zapleczem gastronomicznym. W naszych ekskluzywnych wnętrzach Sali Restauracyjnej przyjmiemy jednocześnie 120 osób.

Wyposażenie Sali Restauracyjnej w dźwiękoszczelną ścianę działową daje możliwość zorganizowania niezależnych i kameralnych spotkań. Catering Doświadczenie w organizacji przyjęć sprawia, że potrafimy je przygotować profesjonalnie, aby nasi goście w pełni zadowoleni. Specjalnością szefa kuchni są dania kuchni polskiej oraz europejskiej.

W skład weselnego menu wchodzą takie specjały jak: sakiewki ze schabu w sosie borowikowym, kotlet szwajcarski w sezamie, gulasz meksykański i wiele, wiele innych. Opis obiektu Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna jest kompleksem, w który składa się z dwugwiazdkowego hotelu Wawrzek, Restauracji oraz różnorodnej bazy noclegowej rozmieszczonej w domkach.

Wawrzkowizna jest najbardziej urokliwym miejscem w centralnej Polsce. Położony z dala od zgiełku cywilizacji, pośród pięknych sosnowych lasów, nad zbiornikiem wodnym. Te wszystkie walory sprawiają, że Wawrzkowizna jest miejscem idealnym do uczczenia i ukoronowania tak wyjątkowego dni jakim jest ślub.

Dla gości weselnych czekają apartamenty w Hotelu Wawrzek, pokoje hotelowe oraz miejsca noclegowe w murowanych segmentach willowych oraz wygodnych domkach.

na str na str. 2

This entry was posted in Bełchatów. Bookmark the permalink.

Wesela Bełchatów

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz