501 wyś.

Pałac Biedrusko

Biedrusko

ul. 1 Maja 82

http://zamekbiedrusko.pl

Sale weselne Catering Opis obiektu Pałac w Biedrusku to miejsce szczególne, które dzięki bogatej historii fascynuje niepowtarzalną atmosferą oraz urzeka pięknem architektury renesansu już od ponad 130 lat. Pałac zbudowany został w 1877r. – 1881 r. przez Alberta Ottona Maksymiliana von Trescov.

W 1904 r. wystawiony na sprzedaż majątek przechodzi w ręce armii pruskiej. Po zakończeniu działań wojennych, Pałac był wykorzystywany jako budynek administracyjny przejęty przez Ludowe Wojsko Polskie. W 2009 r. po kilkuletnim nieużytkowaniu nowymi właścicielami zostają Jadwiga i Jan Kucharscy. Założenie pałacowo – parkowe nowych właścicieli zostaje gruntownie odrestaurowane.

Powraca dawny blask renesansu. Powstał tu hotel z częścią konferencyjną i rekreacyjną oferującą 80 miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie, salę restauracyjną, salę balową połączoną z ogrodem zimowym, oraz kameralne neogotyckie piwnice z wyjściem na wieże. W malowniczo – zabytkowym parku krajobrazowym o powierzchni 15h na szczególna uwagę zasługuje Amfiteatr, altana westchnień zakochanych, dwa stawy oraz fontanna otoczona czerwono-białymi różami. Opis pokoi

This entry was posted in Biedrusko. Bookmark the permalink.

Wesela Biedrusko

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz