179 wyś.

Kaszubianka – Restauracja i Hotel

Czymanowo

Ulica:

http://kaszubianka.com

Sale weselne Sala Restauracyjna może pomieścić do 80 gości, tak by każdy usiadł swobodnie i by pozostawić parkiet do tańczenia. Sala wyposażona w sprzęt nagłaśniający a także w oświetlenie dyskotekowe. Dodatkowo z sali restauracyjnej możliwe jest wyjście na taras. Catering Menu zależne od rodzaju imprezy, do uzgodnienia z klientem.

Doskonała kuchnia, przytulne wnętrze, miła obsługa, bardzo konkurencyjne ceny, bogate menu, to wszystko znajdziesz w naszej Restauracji Kaszubianka . Specjalizujmy się w organizowaniu: Imprez okolicznościowych (wesela, komunie, przyjęcia, imprezy firmowe) Bankiety Szkolenia firmowe Konferencje Wynajmujemy salę Organizujemy przyjęcia na powietrzu Catering Istniejemy na rynku od 1998 z roku na rok zdobywając coraz większe doświadczenie Posiadamy najlepszą obsługę zaplecza gastronomicznego

Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę Zapraszamy w progi naszej miłej i serwującej najwyższej klasy usługi restauracji Opis pokoi Pokoje wyposażone są w łóżko 2 osobowe a także w jedno łóżko jednoosobowe. Ponad to każdy z pokoi posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową, toaletą i umywalką. W pokoju znajduje się TV sat, aneks kuchenny z czajnikiem i lodówką. Z pokoi rozpościera się ładny widok na jezioro Żarnowieckie, które obserwować można z pokojowego balkonu. Dodatkowo każdy z klientów ma dostęp do ogólnodostępnej kuchni, a także możliwość korzystania z bezprzewodowego (Wi-Fi) internetu.

This entry was posted in Czymanowo. Bookmark the permalink.

Wesela Czymanowo

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz