Sale Bankietowe Czajka

Ełk

ul. Magazynowa 6

http://www.salebankietowe.com

klimatyzacja, kuchnia, parking

Sale Bankietowe Czajka

Oferujemy Państwu sale bankietowe w klimatycznym budynku z lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Budynek położony jest w centrum miasta, 200m od dworca PKP/PKS, na własnej, ogrodzonej posesji z parkingiem.

Główna sala bankietowa z pięknie zachowanymi i wyeksponowanymi ceglanymi sklepieniami, które same w sobie będąc ozdobą ograniczają ilość koniecznej dekoracji do minimum.Oferujemy Państwu sale bankietowe w klimatycznym budynku z lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Budynek położony jest w centrum miasta, 200m od dworca PKP/PKS, na własnej, ogrodzonej posesji z parkingiem.

Główna sala bankietowa z pięknie zachowanymi i wyeksponowanymi ceglanymi sklepieniami, które same w sobie będąc ozdobą ograniczają ilość koniecznej dekoracji do minimum.

Posiadamy własny system nagłaśniający.

Jesteśmy blisko: Pisz, Orzysz, Olecko, Giżycko, Grajewo, Prostki, Rajgród, Biała Piska
mamy klimatyzacja, kuchnia, parking

Hotel Rydzewski

Ełk

ul. Armii Krajowej 44

http://www.hotel-rydzewski.pl

klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Hotel Rydzewski

Hotel Rydzewski połozony jest w pieknej krainie Pojezierza Ełckiego.
Naszym Gościom oferujemy 127 miejsc noclegowych w 68 przytulnych i wygodnie urzadzonych pokojach. Zapewniamy internet bezprzewodowy i bezpłatny parking strzezony.

Atutem Hotelu Rydzewski jest restauracja , w której serwuje sie potrawy kuchni polskiej i regionalnej Nasza kuchnia dostarcza niezapomnianych wrazeń kulinarnych.

Dysponujemy salami restauracyjnymi (największa 350 osób) w których organizujemy przyjecia weselne, bankiety, imprezy integracyjne. Hotel Rydzewski dysponuje idealnymi warunkami do organizacji występów artystycznych, koncertów,szkoleń i konferencji. Posiadamy pięć sal o róznej wielkości i funkcjonalnosci( najwieksza sala w regionie do 400 osób).

Wszystkie wyposażone sa w sprzet multimedialny. Zapewniamy wysoki standart i optymalne warunki pobytowe zarówno w celach rekreacyjno-wypoczynkowychjak również w szkoleniowo wypoczynkowych. Dla gwarancji lepszego wypoczynku i zapewnienia dodatkowej rozrywki w hotelu znajduje się również Kręgielnia z salą bilardową.

Jesteśmy blisko: Grajewo, Szczucin, Biała Piska, Pisz, Orzysz, Giżycko, Wydminy, Olecko
mamy klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe