Restauracja Don Roberto i Dom Familijny Rheticus

Frombork

ul. Stara 1

http://domfamilijny.pl

Sale weselne
ban_2302

ban_2878
Sala Piwniczna – klimatu nadają jej cegły na ścianach, latarenki i kamienie na ścianach. Idealne miejsce do zorganizowania małego przyjęcia weselnego do 34 osób. Sala posiada dwa pomieszczenia.

W pierwszym pomieszczeniu jest część konsumpcyjna i taneczna.

W drugiej Sali jest część do posiedzenia, odpoczynku i „na papierosa”. Sala posiada własną toaletę, sprzęt muzyczny z nagłośnieniem, chłodziarkę na napoje, rzutnik multimedialny, kulę dyskotekową i dvd. Sala Barowa (główna) pomieści około 50 osób. Dużo drewna w ciemnym kolorze, ciemno-oliwkowe ściany, stare fotografie, bordowo-złote zasłony, kremowe rolety rzymskie nadają wnętrzu ciepłego klimatu.

Przy większych weselach sala ta służy jako sala taneczna. Wówczas salą konsumpcyjną jest sala na poddaszu. Sala na poddaszu – największa z sal, pomieści do 90 osób przy 5 stołach oraz stół słodki i stół wiejski. Przy dużych weselach służy jako sala konsumpcyjna, wówczas salą taneczną jest sala barowa (główna). Skosy, dużo drewna, filary drewniane, piękne balustrady ze wzorem greckim, bordowo-złote zasłony i kremowe rolety rzymskie a do tego weselne girlandy z kwiatów, stojaki z kwiatami, białe obrusy i piękne kompozycje kwiatowe na stołach to wszystko tworzy niezapomniany klimat weselny.

Dzięki temu, że sala jest dwupoziomowa można swobodnie rozmawiać przy stole weselnym, nie przekrzykując orkiestry a goście bawiący się na Sali tanecznej nie czują skrępowania spojrzeniami osób siedzących przy stołach. Catering Menu weselne jest jedną z najważniejszych rzeczy na weselu. Dlatego też staramy się dobrać menu indywidualnie dla każdej Pary Młodej. Nie ograniczamy się do sztywnych zestawów. Typowe menu rozpoczyna się od 120 zł. ale cena zależy od potraw serwowanych na weselu. Można zminimalizować koszty tańszymi potrawami nie ujmując z jakości. Jesteśmy elastyczni i chętni do pomocy w skomponowaniu menu adekwatnego do pory roku, upodobań Państwa Młodych i zaproszonych gości. Opis obiektu Dom Familijny Rheticus i Restauracja Don Roberto tworzą swoisty kompleks weselny. W jednym miejscu można załatwić wiele rzeczy co znacznie skraca czas poszukiwań. Jest to idealne miejsce do zorganizowania wesela w Polsce mieszkając za granicą. Wszelkie ustalenia dokonywane są drogą mailową lub telefoniczną. Nie trzeba się o nic martwić. Oddają Państwo organizację swojego wesela w ręce profesjonalistów.

Panna Młoda w jednym miejscu może się uczesać, zamówić makijażystkę, wiązankę ślubną, dla świadkowej, przypinki dla Młodego i świadka, dekorację kościoła lub USC, dekorację samochodu lub bryczki, dekorację Sali itd. Goście weselni nie muszą przywozić ze sobą wiązanek, mogą je kupić na miejscu, mogą też się uczesać w salonie fryzjerskim, opalić w solarium i przygotować do wesela w pokoju hotelowym. Posiadamy bezpieczny, monitorowany parking oraz garaże. Kompleks składa się z trzech budynków ze wspólnym parkingiem. W pierwszym budynku znajdują się mieszkania do wynajęcia, salon fryzjerski, solarium i kwiaciarnia. W drugim budynku znajdują się pokoje do wynajęcia. W trzecim budynku znajduje się restauracja.

Dzięki temu, że pokoje i mieszkania są w innym budynku niż restauracja gościom weselnym, którzy pójdą wcześniej spać np. dzieci lub starsze osoby nie przeszkadza muzyka z Sali weselnej. Opis pokoi Dom Familijny Rheticus dysponuje 55 miejscami noclegowymi plus ewentualne dostawki. Posiada: 10 pokoi 2 osobowych 3 mieszkania 1-pokojowe z łazienką i kompletnie wyposażoną kuchnią 4 mieszkania 2-pokojowe z łazienką i kompletnie wyposażoną kuchnią 2 apartamenty

 

Kompleks weselny we Fromborku

Restauracja „Don Roberto”:

  • 3 sale od 20 do 90 osób
  • elegancka bryczka
  • fontanna czekoladowa
  • zespół muzyczny lub dj
  • stół wiejski
  • darmowe porady konsultanta ślubnego

Hotelik „Rheticus”:

  • 20 miejsc noclegowych
  • kwiaciarnia (wystrój sali, kościoła, samochodu, wiązanki ślubne itp.)
  • fryzjer, solarium

 

Kontakt:

Restauracja „Don Roberto”
ul. Stara 1, Frombork
tel. 663-93-26-05