542 wyś.

Restauracja Gospoda Gdańska

Gdańsk

ul. Rajska 6

http://machandel.pl

Sala Weselna w Gdańsku

 


Jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, to dzień ślubu i wesela.
Wybór odpowiedniego miejsca na tę uroczystość to początek bardzo długiej pracy. Zaplanowanie całej uroczystości od początku do końca wymaga dużej cierpliwości i zaangażowania, dlatego w takiej sytuacji dobrze jest zaufać i skorzystać z pomocy profesjonalistów. Jesteśmy po to, aby ułatwić Wam tą długa i trudną organizacyjną drogę.

W zależności od tego, czy planujecie Państwo małe przyjęcie weselne w gronie najbliższych, czycałonocne wesele do białego rana, zespół firmy Machandel zaoferuje Państwu odpowiednie miejsce.

 

Posiadamy atrakcyjną salę weselną w Restauracji Nad Potokiem z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską, Park Jelitkowski, oraz tętniącą życiem promenadę. To właśnie tu, w nowoczesnym sposób, a także ogrodowym stylu typu Garden Party, eleganckim i ciepłym wystroju zaaranżujemy niezapomniane i szykowne wesela. Wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej, dowolne ustawienie stołów, dekorację, jak również możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin w ogrodzie, zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

W naszej ofercie proponujemy także nietuzinkowe miejsce przy organizacji wesela w Gdańsku. W XVI wiecznym gdańskim spichlerzu, łączymy nowoczesny styl z historią. Niesamowite połączenie starogdańskich murów z awangardowym wystrojem stołów budzi zachwyt u wielu zaproszonych gości.

Osobom decydującym się na organizację wesela z firmą Machandel oferujemy wsparcie konsultantów ślubnych. Są to osoby z ponad      10-letnim doświadczeniem w branży, które pomogły w organizacji i zaplanowaniu ponad 100 przyjęć ślubnych.
Przeprowadzimy Państwa przez cały proces organizacji uroczystości służąc radą zarówno na etapie jej planowania, jak i w dniu samych zaślubin. Dzięki pomocy wszystko przebiegnie według ustalonego planu, a uroczystość długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości.

Konsultanci ślubni firmy Machandel organizują przyjęcia ślubne w sposób profesjonalny, spełniając wymagania oraz najskrytsze marzenia Pary Młodej.

This entry was posted in Gdańsk. Bookmark the permalink.

Wesela Gdańsk

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz