226 wyś.

Hotel Diament Gliwice

Gliwice

ul. Zwycięstwa 30

http://hoteldiament.pl

Dzięki wyjątkowej atmosferze tworzonej zarówno przez wnętrza jak i personel naszego hotelu, wesele zorganizowane w naszym obiekcie pozostanie niezwykle pięknym i niezapomnianym wydarzeniem. Jesteśmy przekonani, że powierzając nam organizację wesela, będą Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług. Specjalnie na ten szczególny dzień, możemy wykreować dla Państwa niezwykły nastrój. Zadbamy o każdy szczegół wesela tak, aby Państwu pozostało już tylko cieszyć się tym niepowtarzalnym dniem.

Dekoracje i kwiaty wliczone są w cenę wynajmu sali.

Hotel Diament Gliwice to perła w naszej koronie. Wspaniała architektura dziewiętnastego wieku, kamienica pamiętająca czasy długich sukien zamieniona w nowoczesny, 3 gwiazdkowy hotel.

Hotel położony jest w samym centrum Gliwic, przy głównej ulicy handlowej, w bezpośrednim sąsiedztwie rynku. Na naszych gości czeka 56 świetnie wyposażonych, przytulnych pokoi jednoosobowych, dwuosobowych oraz pokoi typu Studio między innymi z telewizją satelitarną oraz bezpłatnym dostępem do Internetu. Wszystkich spragnionych kulinarnych wrażeń zapraszamy do Restauracji In?s , gdzie spotyka się kuchnia śródziemnomorska z polską gościnnością. Opis pokoi Hotel posiada 82 miejsca noclegowe w 56 wygodnie i przytulnie urządzonych pokojach. Wszystkie pokoje wyposażone są w: TV-Sat, Pay-TV, telefon, radio, bezpłatne łącze internetowe, łazienki.

W pokojach typu studio oraz w niektórych pokojach jedno i dwuosobowych znajdują się suszarki do włosów. Na życzenie gości do pokoju dostarczymy żelazko i deskę do prasowania a także łóżeczko dla naszych najmłodszych gości. Dysponujemy: 30 pokojami jednoosobowymi, 21 pokojami dwuosobowymi, 5 pokojami typu studio. Posiadamy wydzielone piętro dla gości niepalących.

This entry was posted in Gliwice. Bookmark the permalink.

Wesela Gliwice

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz