291 wyś.

Hotel Silvia Gold

Gliwice

ul. Studzienna 8

http://silviahotel.pl

Nie bez powodu zwykło się mówić, że dzień ślubu i wesela jest dla wielu najpiękniejszym dniem w życiu. W Hotelu Silvia Gold traktujemy to powiedzenie bardzo dosłownie i dokładamy wszelkich starań, by tak właśnie było. Doskonale wiemy, że każde przyjęcie jest inne i na swój sposób wyjątkowe, dlatego wszelkie ustalenia – od menu, poprzez dobór sali i dekoracji, układ stołów, aż po rezerwację pokoi dla przyjezdnych gości – traktujemy indywidualnie i realizujemy wedle życzeń naszych klientów.

 

Z dbałością o każdy szczegół, wsłuchując się uważnie w Państwa oczekiwania i pomysły oraz czerpiąc z naszego wieloletniego doświadczenia, z pasją i powodzeniem zorganizujemy zarówno wystawne przyjęcie, jak i kameralny obiad weselny.

Oferujemy eleganckie wnętrza i przyjemną atmosferę sal bankietowych ValenciennesDoncaster. Gustownie urządzone, utrzymane w nowoczesnym klimacie, gdzie widoczna jest przemyślana gra kolorów, oświetlenia oraz dekoracji – będą wspaniałym miejscem na organizację przyjęcia nawet dla 90 osób zasiadających przy tradycyjnym wspólnym stole weselnym lub przy dziesięcioosobowych stołach bankietowych. Jeśli jednak planują Państwo świętowanie w nieco mniejszym gronie (do 30 osób), z przyjemnością zaproponujemy wystawną salę Majer – klasycznie i eleganckie wnętrze, które z pewnością zachwyci gości i będzie doskonałą oprawą tego ważnego wydarzenia.

This entry was posted in Gliwice. Bookmark the permalink.

Wesela Gliwice

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz