275 wyś.

Hotel Gewert

Gniezno

ul. Paczkowskiego 2

http://gewert.gniezno.pl

Każda z Sal Bankietowych utrzymana jest w nowoczesnej estetyce i posiada własny niepowtarzalny wygląd oraz wyposażenie. Każdą z nich cechuje wyjątkowy klimat, dodający imprezom atmosfery, a dzięki odpowiedniemu przystosowaniu i przyozdobieniu właściwemu dla danej imprezy sprawia, że goście pozostają zawsze zadowoleni.

Do dyspozycji gości oddajemy: Salę Konferencyjną Salę Muzyczną – sala dwukondygnacyjna z antresolą Salę Kominkową Dużą Do 50 osób przyjęcia są organizowane na jednej sali, natomiast powyżej tej liczby łączymy 2 sale (sala taneczna oraz sala zasiadana).

Na sali zasiadanej istnieje możliwość podłączenia kamery, z której możemy obserwować osoby bawiące się na drugiej sali. Każda z sal posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz hotelu. Catering Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego obiektu, gdzie serwujemy wykwintne potrawy kuchni europejskiej, staropolskiej i wegetariańskiej, a obfity bufet śniadaniowy pozwoli Państwu z zadowoleniem rozpocząć każdy dzień. Z największą przyjemnością zajmiemy się organizacją dla Państwa wesel, rodzinnych imprez okolicznościowych, a także bankietów i koktajli.

Nasz obiekt to jedyny w swoim rodzaju hotel w Gnieźnie usytuowany na skarpie, w parku, w pobliżu jeziora, z dala od śródmiejskiego zgiełku dla wszystkich szukających ciszy i spokoju.

Dogodna lokalizacja – położenie przy głównej trasie komunikacyjnej łączącej Poznań – Toruń – Gdynia, a jednocześnie w odległości kilkunastu minut pieszo od centrum sprawia, że hotel jest idealnym miejscem wypoczynku.

Hotel Gewert oddaje do dyspozycji gości 24 przestronne pokoje, restaurację, reprezentacyjną salę konferencyjną, trzy odrębne sale bankietowe, bilard, garaże hotelowe oraz niestrzeżony parking hotelowy.

Hotel Gewert dysponuje 24 pokojami, gotowymi pomieścić ponad 50 osób.
W strukturze: 1 pokój jednoosobowy 15 pokoi dwuosobowych 5 pokoi trzyosobowych 2 apartamenty LUX 1 pokój studio 2 + 1 (dwa pokoje obok siebie, ze wspólną łazienką połączone drzwiami) Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem oraz TV Sat, ze względu na zróżnicowaną kolorystykę posiada swój niepowtarzalny charakter. Pokoje posiadają dostęp do Internetu bezprzewodowego (usługa nieodpłatna). Na życzenie Gości istnieje możliwość dostawienia do pokoi dodatkowych łóżek (z wyjątkiem pokoju 1 – osobowego). Hotel dysponuje również łóżeczkiem dla niemowląt.

This entry was posted in Gniezno. Bookmark the permalink.

Wesela Gniezno

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz