Karczma Łabędź

Iława

Nowa Wieś ul.Marsa 2

http://karczma-labedz.pl

klimatyzacja, kuchnia, parking

Karczma Łabędź

Królewskie wesele w Restauracji Łabędź!
Zapraszamy Państwa do zorganizowania niezapomnianego wesela pod znakiem łabędzia – królewskiego ptaka, który łączy się w parę i pozostaje wierny przez całe życie. Zapewniamy Państwu nie tylko piękne sale weselne, doskonałe potrawy i profesjonalną obsługę, ale też wspaniałą magiczną wróżbę, zaklęcie na nową drogę życia.

★ Oferujemy
Dwie piękne sale weselne: Sala Złota – aż do 250 osób i Sala Diamentowa do 170 osób
Tradycyjne powitanie chlebem i solą Pary Młodej
Powitanie Młodej Pary i Gości lampką szampana
Wesele w olśniewającej, z widokiem na Jezioro Łabędź – sali balowej
Duży wybór doskonałych menu
Apartament przeznaczony dla nowożeńców – gratis!
Cieple napoje bezalkoholowe (nielimitowana konsumpcja napoi podczas całego przyjęcia weselnego )- w formie Open Baru
Dzieci do lat 3 gratis!
Noclegi dla Gości w specjalnych cenach
Dla wszystkich Gości bezpieczne miejsce parkingowe.
Na życzenie: specjalne dekoracje kwiatowe, tort weselny, doradztwo na każdym etapie planowania uroczystości

★ Menu weselne
Pełne wykwintnych potraw menu weselne – wywodzące się z kuchni staropolskiej i europejskiej dania – zachwycą Państwa wyszukanym smakiem. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy propozycje menu, jednak jeśli chcą Państwo stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję dań – chętnie uwzględnimy Państwa preferencje i podzielimy się bogatym doświadczeniem.

★ Dział Organizacji Wesel
Planujecie ślub? Marzycie o hucznym weselu lub o kameralnym przyjęciu z najbliższymi? Bez względu na to, w jaki sposób chcecie spędzić ten najpiękniejszy dzień, spełniamy wszystkie marzenia Młodej Pary!

Zapewniamy pełne nasze zaangażowanie i pomoc na każdym etapie organizacji przyjęcia weselnego. Wiemy doskonale, że dla Pary Młodej jest to najważniejsza uroczystość. Mamy bardzo bogate doświadczenie, a gorące słowa podziękowania naszych klientów, są najlepszą nagrodą. Warto nam zaufać!

★ Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą
★ Poznaj lepiej niezwykłe miejsce na wesele na Warmii i Mazurach jakim jest Restaurację & Hotel Karczma Łabędź – zobacz galerię zdjęć

Jesteśmy blisko: Olsztyn, Ostróda, Miłomyn, Morąg, Olsztynek, Rybno, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Brodnica, Susz, Morąg, Pasłęk, Barczewo, Biskupie, Jeziorany, Dobre Miasto, Mrągowo, Bisztynek, Lidzbark Warmiński
mamy klimatyzacja, kuchnia, parking