Dom Zjazdów i Konferencji Polskiej Akademii Nauk

Jabłonna

ul. Modlińska 105

http://palacjablonna.pl

Przyjęcia weselne w Pałacu
XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie koło Warszawy zaprasza serdecznie do organizacji uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był dla Państwa pod każdym względem wyjątkowy. Jesteśmy przekonani, że Państwo i Wasi goście będą zauroczeni gościnnością Pałacu w Jabłonnie. Powierzając nam organizację tak ważnej uroczystości, jaką są zaślubiny i wesele, w pełni oddacie się Państwo atmosferze święta i radości. Mamy również nadzieję, że będziemy mogli towarzyszyć Wam w innych ważnych momentach życia organizując eleganckie przyjęcia i spotkania w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych (chrzciny, komunie, rocznice)


Ślub to jedna z najwspanialszych chwil w życiu człowieka, dlatego też wszyscy staramy się, aby nadać temu wydarzeniu wyjątkowo uroczysty charakter i stworzyć niepowtarzalną, radosną atmosferę. Piękne stroje, bukiety kwiatów, limuzyna, doskonała oprawa muzyczna, wyjątkowe miejsce zaślubin i wreszcie elegancko przygotowane przyjęcie weselne – to wszystko składa się na niezapomniane wrażenie, które po wielu nawet latach wywołuje w nas pozytywne emocje.

Piękne wnętrza sal pałacowych, ze stylowymi meblami oraz obrazami z końca XVIII wieku, znakomicie podkreślają podniosłość wydarzenia. Usytuowana centralnie okrągła sala Balowa urzeka oryginalnymi sztukateriami i doskonałą akustyką. Odbywa się w niej uroczystość zaślubin i poczęstunek lampką szampana, a potem zabawa taneczna do białego rana. W trzech pozostałych salach: Mauretańskiej, Kominkowej i Pompejańskiej przygotowujemy stoły i serwujemy uzgodnione wspólnie z Państwem dania. W salach pałacowych możemy gościć jednorazowo do 200 osób. Piękne dekoracje, znakomity smak potraw oraz dyskretna obsługa na pewno zostaną docenione przez Państwa gości.  Bliskie sąsiedztwo przepięknego, zabytkowego kościoła w Jabłonnie daje możliwość zawarcia związku małżeńskiego w pobliżu sali, bez konieczności kłopotliwego przemieszczania się.

Przyjęcie weselne w formie uroczystego obiadu poślubnego może być również zorganizowane w restauracji – znajdującej się w podziemiach Pałacu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy także wielohektarowy, zabytkowy park angielski. Spacer alejkami parku daje chwilę wytchnienia od hucznej zabawy.
Obok Pałacu znajduje się budynek hotelowy dysponujący 46. miejscami noclegowymi. Państwa goście odpoczną w stylowo urządzonych apartamentach oraz pokojach jedno- i dwuosobowych.
Niewątpliwą zaletą zespołu pałacowo-parkowego w Jabłonnie jest jego położenie – na prawym brzegu Wisły, zaledwie 20 km na północ od centrum Warszawy – i dogodny dojazd. Zapewniamy również miejsca parkingowe. Cały teren obiektu jest ogrodzony.

Dom Weselny Ola

Jabłonna

ul. Jabłonna 62

http://domweselnyola.pl

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do domu weselnego „Ola” który znajduje się w pięknej i spokojnej miejscowości Jabłonna 62a 12km od Lublina przy trasie Lublin – Przemyśl.


Położony jest na obszarze parku krajobrazowego przy alei jesionowej prowadzącej do zespołu pałacowego wybudowanego przez ród Vetterów. Budynek wraz z parkingiem i ogrodem został od początku zaprojektowany do organizacji przyjęć weselnych i spełnia wszystkie normy z tym związane. Został oddany do użytku 31grudnia 2006 roku.

Znakomita lokalizacja, teren zamknięty sprawia że czujemy się bezpiecznie. Istnieje również możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji podczas różnych uroczystości. Naszymi atutami jest ciepła i domowa atmosfera, cisza i spokój oraz odprężające spacery po ogrodzie i alei jesionowej wśród natury. Dodatkowym atutem jest też możliwość skorzystania z wielu miejsc do odpoczynku wokół budynku (liczne altany, patio) i bezpieczny plac zabaw.

Pałac Jabłonna

Jabłonna

ul.Modlińska 105

http://www.palacjablonna.pl

kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Pałac Jabłonna

Pałac Jabłonna organizuje wesela, jubileusze oraz bankiety na stojąco w formie bufetów szwedzkich, w których może wziąć udział nawet kilkaset osób. Zapraszamy także do świętowania różnych uroczystości rodzinnych począwszy od chrzcin, poprzez komunie, urodziny i imieniny, a skończywszy na przyjęciach weselnych i rocznicach ślubu.
Piękne wnętrza sal pałacowych i restauracji zachęcają do organizacji wytwornych przyjęć okolicznościowych. Uroczyste kolacje wyróżniają się znakomitą oprawą. Nasi goście doceniają subtelne dekoracje stołów, elegancki sposób serwowania i doskonały smak potraw.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy blisko: Białobrzegi, Krupin, Rajszew, Boża Wola, Łomianki, Kazuń Nowy, Rembelszczyzna, Legionowo, Nieporęt, Zegrze, Skrzyszew
mamy kuchnia, parking, miejsca noclegowe