200 wyś.

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Jarosławiec

ul. ul. Uzdrowiskowa 15

http://sanatorium-panorama.pl

Health Resort & Medical Panorama Morska położone jest na środkowym wybrzeżu bałtyckim w urokliwej miejscowości jaką jest Jarosławiec.

Panorama Morska jest organizatorem wspaniałych przyjęć weselnych, studniówek, bali, konferencji, komunii, bali sylwestrowych, imprez firmowych oraz imprez okolicznościowych z wykwintną kuchnia polską. Obiekt istnieje od 15lat, co roku w naszych progach wita mnóstwo gości. Nasze ogromne doświadczenie w prowadzeniu obiektu, wprowadzania nowości i udogodnień dla naszych gości daje Państwu 100% gwarancji, że potrafimy sprostać największym oczekiwaniom naszych klientów, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji przyjęć okolicznościowych.

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się poznać go jak najlepiej, żeby przyjęcie było niepowtarzalne i wyjątkowe. Parę Młodą i gości witamy chlebem i solą, oraz lampka szampana. Dysponujemy 5 salami: – Sala Balowa mieści od 120 do 210 osób; – Sala Rotunda od 60 do 80 osób; – Sala Batory od 70 do 90 osób; – Sala Tropicoco od 100 do 150 osób; – Sala La Costa od 100 do 120 osób. Atuty naszego obiektu. Panorama Morska dysponuje ponad 400 pokojami z łazienkami.

Na wyposażeniu pokoju jest TV, telefon, lodówka, sejf, radiobudzik, czajnik bezprzewodowy, ręczniki, galanteria hotelowa oraz suszarka do włosów w łazience. Na terenie obiektu znajduje się duży strzeżony parking. Ogromnym plusem są u nas liczne place zabaw dla dzieci, jak również śliczne ogródki jordanowskie z oczkiem wodnym, gdzie można zrobić niezapomniane fotografie ślubne. Przy wynajęciu sali na przyjęcie jest również możliwość wynajęcia pokoi dla gości.

Na terenie naszego obiektu znajduje się również kompleks Spa& Wellness , gdzie przy wcześniejszej rezerwacji nasze panie w pełni zadbają, aby każda panna młoda wyglądała olśniewająco w dniu ślubu. Niewątpliwym atutem jest fakt, że wszystkie nasze sale są klimatyzowane oraz posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający, istnieje również zamówienia naszej orkiestry. Ponadto mały pełne zaplecze gastronomiczne oraz pełen profesjonalizmu dział kucharzy i kelnerów, którzy do każdego gościa podchodzą z uśmiechem.

Medical Spa „”Panorama Morska”” położone jest w centrum urokliwej i spokojnej miejscowości jaką jest Jarosławiec, 350 m od plaży. Bezpośredni kontakt Jarosławca z Morzem Bałtyckim, piaszczystą plażą, czystym powietrzem i uznanym w Europie leczniczym, nasyconym jodem mikroklimatem, sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek, rehabilitację i regenerację stanu zdrowia. Pomorskie Centrum Rehabilitacji, Zdrowia i Urody Sanatorium Panorama Morska w Jarosławcu jest organizatorem 7 i 14-dniowych turnusów rehabilitacyjnych, wczasów, konferencji, szkoleń, pobytów integracyjnych, wycieczek do Aquaparku, pikników i festynów firmowych oraz pobytów SPA. Od 2008r do dyspozycji naszych gości jest Aquapark- kompleks basenów zewnętrznych z podgrzewaną wodą, czynny od maja do końca września.

Zapraszamy do nowo otwartego kompleksu SPA & WELLNESS, salonu fryzjerskiego, restauracji TROPICOCO. Sanatorium PANORAMA MORSKA jest miejscem, gdzie można poddać się kompleksowej opiece specjalistów, zapewniającym harmonię duszy i ciała. Nasz obiekt posiada sale konferencyjne klimatyzowane w pełni dostosowane do obsługi konferencji, szkoleń, do indywidualnych potrzeb klientów. Poprzez bajkowo zagospodarowany teren, liczne ogródki jordanowskie nasze sanatorium wyróżnia się spośród innych ośrodków rehabilitacyjnych, ponadto wyróżniamy się także bogato rozwiniętym programem rozrywkowo-kulturalnym.

Codziennie organizowane są tu różnego rodzaju imprezy dla naszych gości, np. wybory miss, festiwale piosenek, wieczory tematyczne z animacjami przy muzyce z poczęstunkiem, np. „”Wieczór Meksykański””, „”Świat według Nadmorskich Górali””, „”Wesele”” itd., ogniska z kiełbaskami, dyskoteki i wiele innych. Dodatkowymi atrakcjami są przejażdżki konne, bryczką, wycieczki rowerowe, zajęcia plastyczne, zajęcia integracyjne dla dzieci i wieczory integracyjne dla dorosłych. Opis pokoi Health Resort & Medical Spa to kompleks o powierzchni ok. 10 ha, który dysponuje ponad 400 pokojami zarówno w budynkach jak i domkach campingowych.

Każdy pokój jest z pełnym węzłem sanitarnym, suszarką do włosów, telefonem, TV- SAT, LCD 32’, czajnikiem bezprzewodowym, lodówką, sejfem, ręcznikami i kosmetykami. Obiekt jest w pełni przystosowany dla osób z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich.

This entry was posted in Jarosławiec. Bookmark the permalink.

Wesela Jarosławiec

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz