258 wyś.

Ośrodek Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk

Kamieńsk

ul. Ozga

http://gorakamiensk.info

Sale weselne Ośrodek Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk jest idealnym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych, rodzinnych, firmowych, bankietów.

Posiadamy dwie duże Sale Restauracyjną oraz Bankietową oraz dwie mniejsze Kawiarnianą i Grillową. Z okien restauracji oraz przylegających tarasów rozciąga się niezapomniany widok na Górę Kamieńsk.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Specjalnością szefa kuchni jest bogaty wybór dań staropolskich i góralskich. Przykładem tutaj może być: kwaśnica z żeberkiem, bulion z kołdunami, kotlet gaździny, pieczeń z karczku przyrządzana według staropolskich receptur, plecionka góralska, oscypek smażony z boczkiem i żurawiną, i wiele innych na góralską nutę. Szczegółowe menu znajda Państw na stronie: http://wesele.gorakamiensk.info Opis obiektu OSiR Góra Kamieńsk znajduje się w centralnej Polsce, 50 km od Łodzi, 6 km od drogi krajowej nr 1 Warszawa – Katowice, na wysokości Kamieńska. Jest to kompleks narciarski zbudowany na zwałach kopalnianych, usypanych z wierzchniej warstwy ziemi znad pokładów węgla brunatnego. Stok, jak przystało na nowoczesny kompleks jest oświetlony co gwarantuje możliwość korzystania do późnych godzin wieczornych. Trasy narciarskie są naśnieżane i ratrakowane. Stok posiada 4-osobową kolejkę z ruchomym chodnikiem oraz dwa wyciągi orczykowe.

Latem OSiR Góra Kamieńsk jest również rewelacyjnym miejscem do spędzenie mile czasu. Atrakcje jakie polecamy to: jazda bolidami na torze kartingowym, szalona jazda na torze saneczkowym, wjazd kolejką na Górę Kamieńsk, zabawa w mini parku rozrywki, ściankę wspinaczkową, kilkudziesięciu kilometrowe trasy rowerowe. Obiekt posiada salę konferencyjną oraz centrum gastronomiczne: salę bankietową, restaurację, kawiarnię, grill-bar. Opis pokoi Ośrodek Góra Kamieńsk oferuje swoim gościom pięć przytulnych pokojów gościnnych, w tym: 4 – czteroosobowe, 1 – trzyosobowy. Pokoje posiadają przestronne wnętrza oraz eleganckie łazienki.

This entry was posted in Kamieńsk. Bookmark the permalink.

Wesela Kamieńsk

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz