224 wyś.

Dwór Strzyżew w Krainie Chopina

Kampinos

ul. Strzyżew Parcele nr. 17

http://strzyzew.pl/

Kilka dawnych zwyczajów weselnych przetrwało do dnia dzisiejszego i są elementem rozpoczynającym uroczyste wesele. Gdzie te zwyczaje sprawdzą się lepiej niż w zabytkowym dworze?

W pięknej scenerii XIX wiecznego parku, drogą prowadzącą wprost do drzwi zabytkowego, pięknego dworu podjeżdża Młoda Para a wraz z nią orszak ślubny, na przyjęcie weselne.

W progu przybyłą na uroczystość weselną Młodą Parę tradycyjnie witamy chlebem i solą, Pan Młody przenosi przez próg swą żonę, ma dużo szczęścia że do naszego Dworu nie prowadzą schody.

Po uroczystym powitaniu w naszych progach, rozpoczyna się wymarzone przyjęcie. Muzyka, doskonałe humory i wyśmienita kuchnia sprawiają iż wszystkim miło płynie czas.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Spotkajmy się w Dworze.Będzie nam miło gościć Państwa na filiżance wybornej kawy i wyśmienitej herbaty.

Zapraszamy również do skorzystania z naszych porad, spotkania z konsultantem, szefem kuchni, managerem abyśmy wspólnie mogli zaplanować Państwa ślub marzeń.

This entry was posted in Kampinos. Bookmark the permalink.

Wesela Kampinos

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz