107 wyś.

Sala Bankietowo-Konferencyjna Gala

Karczew

ul. Sobiekursk 48

http://sala-gala.pl

Obiekt bankietowo-konferencyjny Gala to przede wszystkim bogata oferta weselna i przepiękne sale .


Nasi goście mają możliwość organizacji bajkowego przyjęcia w przestronnej Sali Głównej, mieszczącej nawet 200 osób , z możliwością wyboru różnych wariantów ustawienia stołów . Do dyspozycji oddajemy także przepiękną Salę Różaną , idealną na małe przyjęcia w kameralnym gronie. Z kolei Hall to niekwestionowane serce każdej imprezy.

To tutaj goście spotykają się przy kawie, smakołykach stołu wiejskiego czy drinku.

Catering Ważnym punktem każdego przyjęcia jest ciekawe menu. W sali bankietowo-konferencyjnej Gala goście mogą być pewni, że czekać będą na nich wyszukane i wykwintne dania .

Organizując przyjęcia w naszym obiekcie weselnym wybierać można z niezwykle bogatej oferty przepysznych potraw starannie dobranych przez szefa kuchni. Wspaniałe główne dania, słodki bufet i bajkowe torty, szeroki asortyment przystawek i przekąsek, przysmaki stołu wiejskiego, które urzekną i na długo pozostaną w pamięci wszystkich gości – to Ty decydujesz które z tych propozycji znajda się na Twoim przyjęciu. Opis obiektu Jeżeli pragniesz zorganizować wesele marzeń , sala bankietowo-konferencyjna Gala jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Obiekt weselny położony w Karczewie, w województwie mazowieckim to gwarancja udanego przyjęcia . Lokal wyróżnia przede wszystkim elastyczność, przystępne ceny oraz innowacyjność – jesteśmy otwarci na każdy pomysł i dostosowujemy się do potrzeb naszych gości. Oferujemy eleganckie wnętrza, klimatyzowane, przestronne i piękne sale, przepyszną kuchnię, wykwalifikowaną pomoc i wiele dodatkowych atrakcji tak by twoje wesele było wyjątkowe i niezapomniane.

Obiekt weselny Gala to niezwykle funkcjonalne i wszechstronne miejsce, które sprosta wszelkim oczekiwaniom gości. Prócz oferty bankietowej i konferencyjnej nasz lokal zapewnia nocleg w jednym z komfortowych pokoi . Pomieszczenia wyróżnia przede wszystkim ich funkcjonalność, wyjątkowy przytulny klimat i bogate wyposażenie . Takie miejsce z pewnością pozwoli odpocząć Państwu po organizowanym w naszym lokalu przyjęciu.

This entry was posted in Karczew. Bookmark the permalink.

Wesela Karczew

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz