370 wyś.

Tarasy Wang

Karpacz

ul. Na Śnieżkę 3

http://tarasywang.pl

_MG_4180
Piękny… wyjątkowy – chcemy, aby taki właśnie był dzień ślubu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom proponujemy Państwu niecodzienną uroczystość ślubną – w drewnianym kościółku Wang. Chcemy powrócić do tradycji, kiedy to zdarzało się, że stawało tam przed ołtarzem 400 par rocznie wiedząc, że kościół słynie jako miejsce szczęśliwych małżeństw.

Świątynia została wybudowana w Norwegii na przełomie XII i XIII w i jest świetnym przykładem  skandynawskiego drewnianego budownictwa sakralnego. Ciekawostką jest to, że Wang w Karpaczu jest jednym z czterech kościołów stawowych, które znajdują się poza obszarem Norwegii. Niepowtarzalna atmosfera tego miejsca, jego romantyzm, z pewnością pozostaną Państwu na zawsze w pamięci.

Po uroczystości ślubnej, również nawiązując do tradycji, zapraszamy na wesele do Tarasów Wang, które mieszczą się zaledwie parę metrów od świątyni. Możemy dla Państwa zorganizować zarówno przyjęcie kameralne – w formie uroczystego obiadu, jak i duże przyjęcie weselne na 80 osób.

Sala, w której organizowane jest przyjęcie weselne będzie szczególnie na tę okazję udekorowana.

W ramach pakietu weselnego udostępniamy specjalnie przystrojony na tę okazję apartament dla Państwa Młodych, a rano podamy do pokoju ‘Śniadanie dla Młodej Pary’. Oferujemy również nocleg dla Gości, którzy otrzymają specjalny rabat z okazji ślubu ich bliskich.

This entry was posted in Karpacz. Bookmark the permalink.

Wesela Karpacz

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz