Sala Bankietowa POSADA

Kazimierz Biskupi

Posada, ul. Żeromskiego 11,13

http://www.zazposada.pl

klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Sala Bankietowa POSADA

Organizacja przyjęć okolicznościowych, rodzinnych, biznesowych to usługa która oferuje Państwu Zakład Aktywności Zawodowej w Posadzie. Zapewnia swoim klientom także catering dla osób indywidualnych i firm, czy obiady abonamentowe w konkurencyjnych cenach.

Menu na uroczystości weselne będą mogli Państwo wybrać z proponowanych przez nas zestawów lub przygotować własne propozycje na podstawie naszej karty.

Oferujemy Państwu dwie sale, dużą bankietowo-konferencyjną, która pomieści 60 gości wyposażoną w klimatyzację, sprzęt nagłośnieniowy czy rzutnik oraz bankietową na małe rodzinne przyjęcia do 30 gości.

Zapewniamy też wypoczynek w ośmiu 1, 2 i 3-osobowych pokojach gościnnych.

Jesteśmy blisko: Konin, Posada, Rudzica, Sokółki, Licheń Stary, Golina, Licheń Stary
mamy klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Sala bankietowo-konferencyjna Kazimierzanka

Kazimierz Biskupi

Plac Wolności 2

http://www.zazposada.pl

klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Sala bankietowo-konferencyjna Kazimierzanka

Spółdzielnia Socjalna "Kazimierzanka" oferuje organizację imprez okolicznościowych tj. wesela, komunie, chrzciny, imieniny, urodziny, stypy itp.. Zapewniamy także obiady abonamentowe, catering dla osób indywidualnych i firm w konkurencyjnych cenach.

Menu na uroczystości mogą wybrać Państwo z proponowanych przez nas zestawów lub przygotować własne na podstawie naszej karty, co pozwala gościom na samodzielny wybór preferowanych dań.


Spółdzielnia na potrzeby klienta dysponuje dwoma mniejszymi salami na ok 50 osób oraz dużą salą na 120 osób, sale te są wyposażone w klimatyzację.