Dom Weselny Pokusa

Kobyłka

ul. Wesoła 3 c

http://pokusa.waw.pl

Sala weselna jest jednym z najważniejszych czynników, który decyduje o udanej imprezie czy spotkaniu rodzinnym. Dom weselny POKUSA jest miejscem, w którym przygotujemy doskonałą oprawę najpiękniejszych momentów Państwa życia.

POKUSA to wyjątkowo przestronne miejsce, w którym organizujemy przyjęcia weselne nawet na 140 osób. Współczesna aranżacja, znakomity dobór kolorów oraz przytulny wystrój są tym, co zdecydowanie nas wyróżnia. Projektując naszą salę uwzględniliśmy zarówno czynniki estetyczne, jak również funkcjonalne.

Dzięki przemyślanemu układowi sali, komunikacja pomiędzy częścią jadalną i taneczną nie jest utrudniona nawet w przypadku dużych przyjęć. Goście podczas zabawy mają komfort i mnóstwo przestrzeni dla siebie.

Dodatkową atrakcją budynku jest piękne, ozdobione roślinami patio. Przy domu znajduje się również cudowny ogród, który szczególnie podczas ciepłych pór roku, jest chętnie odwiedzany przez naszych gości. Otoczenie sprawi, że wesele pod Warszawą w POKUSIE będzie naprawdę wyjątkowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom zmotoryzowanych klientów, przygotowaliśmy przestronny parking.

Dom Gościnny Kobyłka

Kobyłka

ul. Ręczajska 5

http://egoscinny.pl

Nasz wachlarz usług obejmuje organizację niemalże każdego rodzaju imprez okolicznościowych. Nasze doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych, doskonała kuchnia i wykwalifikowany personel są gwarancją udanej zabawy weselnej.