235 wyś.

Dom Weselny Pokusa

Kobyłka

ul. Wesoła 3 c

http://pokusa.waw.pl

Sala weselna jest jednym z najważniejszych czynników, który decyduje o udanej imprezie czy spotkaniu rodzinnym. Dom weselny POKUSA jest miejscem, w którym przygotujemy doskonałą oprawę najpiękniejszych momentów Państwa życia.

POKUSA to wyjątkowo przestronne miejsce, w którym organizujemy przyjęcia weselne nawet na 140 osób. Współczesna aranżacja, znakomity dobór kolorów oraz przytulny wystrój są tym, co zdecydowanie nas wyróżnia. Projektując naszą salę uwzględniliśmy zarówno czynniki estetyczne, jak również funkcjonalne.

Dzięki przemyślanemu układowi sali, komunikacja pomiędzy częścią jadalną i taneczną nie jest utrudniona nawet w przypadku dużych przyjęć. Goście podczas zabawy mają komfort i mnóstwo przestrzeni dla siebie.

Dodatkową atrakcją budynku jest piękne, ozdobione roślinami patio. Przy domu znajduje się również cudowny ogród, który szczególnie podczas ciepłych pór roku, jest chętnie odwiedzany przez naszych gości. Otoczenie sprawi, że wesele pod Warszawą w POKUSIE będzie naprawdę wyjątkowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom zmotoryzowanych klientów, przygotowaliśmy przestronny parking.

This entry was posted in Kobyłka. Bookmark the permalink.

Wesela Kobyłka

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz