354 wyś.

Dwór Kolesin

Kolesin

ul. Kolesin 13

http://dworkolesin.pl

11a

Sale weselne Przyjęcia weselne odbywają się w przestronnej sali, z widokiem na park i jezioro.

Z sali nasi Goście mogą wyjść na olbrzymi taras, wybrać się na spacer po alejkach parkowych, spocząć pośród starych drzew i leśnych źródełek. Malowniczy krajobraz Dworu Kolesin to idealne miejsce na zdjęcia w plenerze.

Ekskluzywna restauracyjno-taneczna sala pomieści ponad 100 osób. Jej układ i wystrój dostosowujemy do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Szczycimy się smaczną i wytrawną kuchnią.

Nasze potrawy weselne zaspokoją najbardziej wygórowane upodobania kulinarne. Catering Oferujemy kuchnię na światowym poziomie. Serwujemy przepyszne dania, wśród których nie brakuje regionalnych specjałów.

Opis obiektu Szczególne wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Wyjątkowe chwile wymagają szczególnej troski o każdy szczegół. Organizujemy przyjęcia weselne, oferując nie tylko przepiękne miejsce i malowniczy krajobraz jako wymarzone tło dla spotkań Młodej Pary z jej Gośćmi, ale również dopracowany w najmniejszym detalu plan tego wyjątkowego wydarzenia.

Jesteśmy doświadczonymi organizatorami i zaufanymi doradcami dla naszych Gości, którzy w tym dniu stają się także pełnoprawnymi gospodarzami swojego święta. To ich marzenia spełniamy, w ich potrzeby się wsłuchujemy, ich życzenia realizujemy.

Opis pokoi Oferujemy ponad 100 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach. Nasze wnętrza zaprojektowaliśmy i urządziliśmy w nowoczesnym stylu, dbając zarówno o ich estetykę, jak i maksymalną wygodę.

Nasze pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, klimatyzację, TV, Telefon, Internet.

This entry was posted in Kolesin. Bookmark the permalink.

Wesela Kolesin

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz