308 wyś.

Hotel Fortuna BIS

Kraków

ul. Piłsudskiego 25

http://hotel-fortunabis.pl

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do Restauracji Hotelu Fortuna BIS , która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i europejskiej.

Śniadania w formie szwedzkiego stołu są serwowane w godz. 6:30 do 10:30.

Dla Gości hotelowych śniadanie jest wliczone w cenę noclegu. Restauracja Hotelu Fortuna BIS posiada 2 sale: Sala Barowa – do 25 miejsce, Sala Restauracyjna – do 30 miejsc. Organizujemy kameralne przyjęcia okazjonalne jak np. komunie, chrzciny, bankiety, jubileusze. Zapraszamy również na mecze piłki nożnej (liga polska, angielska, włoska, francuska, Mundial 2012), które możecie Państwo obejrzeć w sali barowej – posiadamy 40-calowy telewizor plazmowy z łączem satelitarnym. Restauracja jest czynna od godz. 10:00 do 23:00.

Goście, którzy nocują w Hotelu Fortuna BIS, otrzymają 10% rabatu na posiłki oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w naszej Restauracji. Polecamy również specjalne obiady firmowe i zestawy dla grup w cenie od 15 pln!!! Catering Restauracja Hotelu Fortuna Bis serwuje wyśmienitą, tradycyjną kuchnię polską.

W naszym menu znajdziecie Państwo domowe specjały, jak również wyrafinowane potrawy. Menu oraz cennik dostosujemy do Państwa oczekiwań. Opis obiektu Opis pokoi Oferujemy Państwu 23 pokoje (1, 2, 3-osobowe i apartament) – wszystkie z możliwością dostawek. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, TV SAT, radio, telefon i bezpłatny dostęp do Internetu. Dysponujemy również monitorowanym parkingiem strzeżonym.

This entry was posted in Kraków. Bookmark the permalink.

Wesela Kraków

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz