342 wyś.

Hotel Krosno – Nafta

Krosno

ul. Lwowska 21

http://hotel.nafta.pl

 

Ślub i przyjęcie weselne to szczególne wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz wszystkich gości. Z myślą o tej ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną.

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie. Hotel „”Krosno-Nafta” to niepowtarzalne atmosfera miejsca, unikalne wnętrza sal, to tradycja połączona z prestiżem, które sprawią, iż Wy i Wasi goście poczujecie się wyjątkowo. Hotel „”Krosno-Nafta”” to najlepszy pomysł na Wasze przyjęcie weselne !!!

Restauracja Podkarpacka to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na kulinarnej mapie Polski, zachwyci tych wszystkich, którzy na równi stawiają kulinarne uniesienia smaku, i niepowtarzalną atmosferę odwiedzanego lokalu.

Szef kuchni proponuje szeroką ofertę dań kuchni polskiej i międzynarodowej, do których polecamy wyselekcjonowany wybór win z różnych regionów świata. Zapraszamy do zorganizowania u nas imprez okolicznościowych i spotkań biznesowych. Kawiarnia Podkarpacka to idealne miejsce na romantyczną kolację, rodzinny obiad i biznesowe spotkanie.

Znakomita, aromatyczna kawa, szeroki wybór alkoholi, cocktaili i deserów, umilą Państwu czas spędzony w miłej i przyjemnej atmosferze. Zapraszamy do zorganizowania u nas imprez okolicznościowych i spotkań biznesowych. Jubileusz, imieniny jak również inne okazje, to niepowtarzalne chwile, które chce się zapamiętać na dłużej i spędzić je z rodziną i znajomymi.

Z myślą o tym, by stało się to Państwa udziałem, oferujemy Państwu naszą pomoc w zakresie organizacji tego typu przyjęć, wyręczając Państwa we wszystkich związanych w tym dniu obowiązków.

Hotel „”Krosno-Nafta”” to szczególne miejsce, piękne sale, gdzie dzieci i dorośli będą mogły miło spędzić czas. Nasza wiedza i doświadczenie, gwarantują zorganizowanie każdego przyjęcia na najwyższym poziomie.

 

This entry was posted in Krosno. Bookmark the permalink.

Wesela Krosno

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz