267 wyś.

Dom Weselny Stefan

Lubin

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 98a

http://wesela.lubin.pl

001_resize

Sale są wysokie, przestronne i ustawne. Zapewniają sporo miejsca do tańca, nawet przy pełnym wykorzystaniu miejsc siedzących przy stołach. Estetyczny stały wystrój sal pozostawia znaczne możliwości dla inwencji dekoratorskiej gości. Kolorystyka stała (sufit, ściany, firany itp.) jest dopasowana praktycznie do każdej kolorystyki klimatu i charakteru wystroju zmiennego (baloniki, obrusy, serwetki na stołach itp.). Wzajemne położenie sal (w bezpośrednim pobliżu siebie) umożliwia zorganizowanie wesela na łącznie 150 osób, przy wykorzystaniu obu sal. Na ogrodzonej posesji estetyczny teren zielony i parking dla gości.

Urządzamy przyjęcia: weselne, pożegnalne, imieninowe, jubileusze,itp.
Sale są klimatyzowane, estetyczne, duże, przestronne i funkcjonalne. Wyposażone w duże stoły i wygodne krzesła, zapewniając klimat dobrej zabawy i swobodnej rozrywki. Na zapleczu mamy dobrze wyposażoną kuchnię, zdolną do obsługi znacznie większych imprez. Dostarczamy również smaczne posiłki, na pięknie udekorowanych półmiskach na imprezy organizowane w domach naszych Klientów, czy na wolnym powietrzu. Nasze przysmaki są dobrze wspominane również daleko od Lubina. Obiekt położony jest na ogrodzonej posesji, wyposażonej w parking oraz zawsze zielony, naturalny miniplener. W pobliżu (ok. 50mb) znajdują się miejsca noclegowe w dwóch hotelach.
Naszymi gośćmi byli już dwukrotnie artyści Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze, Ryszard Rynkowski oraz Natalia Kukulska. Nasi Goście zawsze dziękują za miłą obsługę, smaczne posiłki, niezapomnianą atmosferę zabawy i rozrywki w naszym lokalu. Najlepszą rekomendację uzyskacie Państwo właśnie od nich – od naszych Gości, mieszkańców Lubina i okolic, którzy już przed Wami skorzystali z naszych usług.

This entry was posted in Lubin. Bookmark the permalink.

Wesela Lubin

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz