Hotel Restauracja Meduza

Mielno

ul. Nadbrzeżna 2

http://meduza.mielno.pl

 

 

 

 

 

 

Sale weselne Sala Restauracyjna : panoramiczna, oszklona sala z widokiem na morze; sala na 100 osób, z barem, częścią kominkową; połączona z tarasami widokowymi oraz kawiarnią letnią (taras nad restauracją funkcjonujący w okresie sezonu letniego), możliwość przeznaczenia jednego rewiru restauracji na parkiet do tańczenia. Sala Konferencyjna : kameralna sala na 60 osób z możliwością ustawienia stołów jedynie w podkowę. Sala bezpośrednio połączona z ogrodem zimowym z kominkiem. Catering Propozycja menu przygotowywana jest pod konkretne zamówienie, spośród serwowanych przez nas dań kuchni francuskiej i europejskiej. Istnieje możliwość wprowadzenia dań na specjalne zamówienie klienta.

RUSAŁKA Ośrodek Wypoczynkowy Mielno-Łazy

Mielno

ul.Leśna 22

http://www.rusalka-nadmorzem.pl

kuchnia, parking, miejsca noclegowe

RUSAŁKA Ośrodek Wypoczynkowy Mielno-Łazy

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień
był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

0 front

Romantyczne przyjęcie weselne nad Bałtykiem, to marzenie wielu Młodych Par. Jest to wydarzenie wyjątkowe, dlatego też obdarzając nas zaufaniem, możecie Państwo być pewni, że będzie ono dla Was dniem najwspanialszym i niezapomnianym.
Oddajemy Państwu do dyspozycji salę na 120 osób – o pow. ok. 220 m2 (18 x 12 m) z zewnętrznym tarasem – ok. 108 m2 (18 x 6 m), różne propozycje menu do wyboru oraz profesjonalną obsługę, która zadba o każdy najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji przyjęcia. Dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

 

Afrodyta

Mielno

ul. Piastów 7

http://www.afrodyta.mielno.pl

klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Afrodyta


Afrodyta

zaprasza na wesele

Zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych, a nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra, szef kuchni oraz indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje bardzo wysoki standard uroczystości.
Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był pełen cudownych wrażeń.Zadbamy o każdy szczegół organizacji Państwa przyjęcia.

Organizujemy wesela o różnej tematyce, w zależności od upodobań Pary Młodej.
Oprawa uroczystości weselnej jest przez nas traktowana
w każdym przypadku indywidualnie.

Przyjęcia przygotowujemy uwzględniając życzenia Organizatorów.