Hotel Elektor

Morąg

ul. Jagiełły 12

http://elektor.info.pl

Sale weselne Restauracja Hotelu Elektor poleca kuchnię europejską i regionalną. Świadczymy pełną gamę usług gastronomicznych, kateringowych i noclegowych. Specjalizujemy się w organizacji wesel, przyjęć, jubileuszy, udostępniamy lokal na imprezy firmowe, integracyjne, bankiety, prezentacje, konferencje oraz na każdą imprezę okolicznościową według potrzeb Gości. Catering Opis obiektu Lokalizacja w centrum umożliwia swobodny dostęp do kluczowych punktów miasta, dworca PKP i PKS oraz zabytków kultury. Elektor to kameralny hotel znajdujący się tuż przy zabytkowym ratuszu. Hotel Elektor posiada 12 komfortowo urządzonych pokoi z łazienkami, TV i internetem, restaurację, drink bar, kafejkę internetową, zewnętrzne patio. Dla Gości Hotelu Elektor udostępniamy monitorowany zamykany parking, również dla autokarów. Opis pokoi

Restauracja & Agroturystyka Zacisze

Morąg

Ruś 1

http://zacisze-rus.pl/

klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Restauracja & Agroturystyka Zacisze

Naszym głównym zamysłem jest organizowanie przyjęć weselnych. Dołożymy starań aby przyszli Państwo Młodzi jak również Rodzina czuli się komfortowo w naszym obiekcie. Posiadamy salę klimatyzowaną na 100 osób, wygodne pokoje 2 , 3 i 4 osobowe oraz domki z pełnym wyposażeniem.

Dla Młodej Pary pokój gratis w dniu przyjęcia.

Doradzimy przy wyborze menu weselnego, wystroju sali a także innych kwestii tak ważnych tego dnia.

Położenie obiektu w cichym miejscu pozwoli na relaks,plac zabaw dla najmłodszych oraz duży ogród z wiatą na grilla i ognisko to nasze atuty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy blisko: Morąg, Małdyty, Zielonka Pasłęcka, Ostróda, Olsztyn, Dobre Miasto, Godkowo, Spręcowo, Miłomłyn
mamy klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Hotel Irena

Morąg

Wróblewskiego 4

http://www.hotelirena.pl

klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Hotel Irena

Zapewnimy Państwu i miłą i profesjonalną obsługę, a także komfortowy pobyt dla Państwa gości w naszym hotelu.
Zapraszamy do zorganizowania zarówno dużych wesel jak i niewielkich imprez okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji są klimatyzowane, mieszczące około 200 osób sale, miejsca noclegowe w cenach specjalnych, a także parking i garaże.

W przypadku wesel Państwo Młodzi otrzymają w prezencie nocleg w naszym apartamencie z jacuzzi i szampanem
.

Narzeczonym i Rodzicom proponujemy organizację niepowtarzalnej uroczystości we wnętrzach naszego hotelu. Postaramy się zagwarantować organizację wesela na najwyższym poziomie, dzięki czemu Państwo Młodzi wykorzystają cenny czas tylko dla siebie. Cały nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Państwa życiu.

Sala restauracyjna przygotowana na tę uroczystość może pomieścić ponad 200 osób. Wyposażona jest w specjalnie przygotowany parkiet, dobrą akustykę oraz pełną klimatyzację.

mamy klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe