Hotel Panorama

Mszczonów

ul. Tarczyńska 109 a

http://hotelpanorama.pl

Wesela pod Warszawą

Wesela Mszczonów

Perfekcyjnie przygotowane wesele to marzenie wielu Młodych Par, toteż powierzając nam organizację wesela, gwarantujemy naszą jakość, uwagę i profesjonalizm.

Zapraszamy do świętowania tego magicznego dnia w jednej z eleganckich sal Hotelu Panorama oraz do zawarcia sakramentu małżeństwa w naszym eleganckim hotelowym ogrodzie lub w pięknym plenerze 13 hektarowego obiektu w Zbiroży.

I) Sala ART-DECO w Hotelu (do 400os). To bardzo elegancka, klimatyzowana  i przestronna sala, utrzymana w pastelowej kolorystyce. Charakter spotkania idelanie może podkreślić specjalnie wykreowana ,,gra świateł’.

II) Sala w Chacie Góralskiej – tradycyjna chata zakopiańska, przystosowana do organizacji wesel do 140os. W chacie znajdują się dwa kominki stwarzające doskonały klimat – zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory. Drewaniane ławy, ściany i sufit zrobione są z grubych drewnianych bali , które podkreślają charakter tego miejsca. Z sali jest wyjście na patio hotelowe – z altanami , stolikami, fotelami ogrodowymi i alejkami spacerowymi.

III) Karczma w Zbiroży – nasz trzeci obiekt usytuowany jest w miejscowości Zbiroża (4km od Mszczonowa). W 3 salach  możemy zorganizować wesele łącznie dla 300os. Sale są klimatyzowane, a infrastruktura obiektu jest w pełni przystosowana do organizacji tego typu spotkań. Karczma jest położona w otoczeniu malowniczych alejek , stawów i altan.

wesele_w_hotelu_lub_chacie