294 wyś.

Hotel Panorama

Mszczonów

ul. Tarczyńska 109 a

http://hotelpanorama.pl

Wesela pod Warszawą

Wesela Mszczonów

Perfekcyjnie przygotowane wesele to marzenie wielu Młodych Par, toteż powierzając nam organizację wesela, gwarantujemy naszą jakość, uwagę i profesjonalizm.

Zapraszamy do świętowania tego magicznego dnia w jednej z eleganckich sal Hotelu Panorama oraz do zawarcia sakramentu małżeństwa w naszym eleganckim hotelowym ogrodzie lub w pięknym plenerze 13 hektarowego obiektu w Zbiroży.

I) Sala ART-DECO w Hotelu (do 400os). To bardzo elegancka, klimatyzowana  i przestronna sala, utrzymana w pastelowej kolorystyce. Charakter spotkania idelanie może podkreślić specjalnie wykreowana ,,gra świateł’.

II) Sala w Chacie Góralskiej – tradycyjna chata zakopiańska, przystosowana do organizacji wesel do 140os. W chacie znajdują się dwa kominki stwarzające doskonały klimat – zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory. Drewaniane ławy, ściany i sufit zrobione są z grubych drewnianych bali , które podkreślają charakter tego miejsca. Z sali jest wyjście na patio hotelowe – z altanami , stolikami, fotelami ogrodowymi i alejkami spacerowymi.

III) Karczma w Zbiroży – nasz trzeci obiekt usytuowany jest w miejscowości Zbiroża (4km od Mszczonowa). W 3 salach  możemy zorganizować wesele łącznie dla 300os. Sale są klimatyzowane, a infrastruktura obiektu jest w pełni przystosowana do organizacji tego typu spotkań. Karczma jest położona w otoczeniu malowniczych alejek , stawów i altan.

wesele_w_hotelu_lub_chacie

 

This entry was posted in Mszczonów. Bookmark the permalink.

Wesela Mszczonów

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz