256 wyś.

Sala Weselna i Hotel ZAGRODA

Nadarzyn

ul. Główna 22

http://zagroda.agro.pl

263_6374Wynajmujemy salę weselną wraz z kompletnie wyposażoną kuchnią i zastawą stołową. Sala pomieści na maks. 130 osób. Oferujemy też 70 miejsc noclegowych w świeżych pokojach o dobrym standardzie.

Sala weselna jest utrzymana w klimacie drewnianej chaty w stylu staropolskim. Otoczona jest dużą ilością zieleni i kwiatów, co tworzy niezwykłą scenerię, która robi bardzo duże wrażenie na naszych gościach. Nasz obiekt znajduje się w okolicy Nadarzyna – 22 km od centrum Warszawy. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych gości weselnych na naszą stronę http://zagroda.agro.pl.

Zagroda to Ośrodek Szkoleniowo-Wycieczkowy malowniczo położony na granicy parku krajobrazowego w sąsiedztwie stawów hodowlanych. Ktoś nam kiedyś powiedział, że czuć u nas Mazury. Coś w tym jest… Dla naszych gości mamy do dyspozycji 22 pokoje z około 70 miejscami noclegowymi. W pokojach dostępny jest bezpłatnie internet bezprzewodowy WI-FI.

Parkowe otoczenie, cisza, boiska sportowe i kort tenisowy stwarzają bardzo dobre warunki do regeneracji sił. Wiejskie tereny o bogatej historii zachęcają do przejażdżek rowerowych.

Zagroda to także sala biesiadna w staropolskim stylu wybudowana kilka lat temu na starej wiejskiej stodole. W miejscach dawnych drewnianych wrót znajdują się drewniane drzwi prowadzące do klimatyzowanej sali wyłożonej dębowymi deskami. Niepowtarzalny klimat tego miejsca oraz dobra organizacja imprez sprawiają, że naszym gościom po weselach i innych imprezach brakuje słów żeby opisać swoje zadowolenie z tego, że nas wybrali.

Bezpłatne Wi-Fi w każdym pokoju w każdym pokoju telewizor LCD i łazienka z prysznicem boisko do piłki nożnej, kort tenisowy ok. 70 miejsc noclegowych bezpłatny parking ogrodzony teren

This entry was posted in Nadarzyn. Bookmark the permalink.

Wesela Nadarzyn

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz