593 wyś.

Dworek pod Dębami

Nawojowa

ul. Nawojowa 874

http://dworekpoddebami.eu

14b_resize

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie nowocześnie urządzone i klimatyzowane sale: „Dużą” i „Małą”. Sale posiadają osobne, niezależne wejścia oraz parking.

SALA DUŻA

„Sala Duża” zaplanowana jest w taki sposób, by wygodnie pomieścić nawet ponad 200 osób. Wyposażona jest ona w przestronny parkiet oraz specjalnie wyznaczone miejsce dla orkiestry, tak by nie kolidowała ona z bawiącymi się gośćmi.

SALA MAŁA

Do organizacji przyjęć kameralnych przygotowaliśmy dla Państwa „Salę Małą”. W jej urokliwych wnętrzach pomieści się do 50 osób. Zapewnia ona intymny charakter oraz atmosferę każdego przyjęcia.

POKOJE DLA GOŚCI

Lokal oprócz dwóch klimatyzowanych sal bankietowych oferuje także miejsca noclegowe. Nasze pokoje gościnne czekają na Państwa oferując estetyczny wystrój oraz komfort. W cenę wynajmu pokoi wliczone jest luksusowe śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.

OTOCZENIE

Na zewnątrz „Dworku” przygotowaliśmy miejsce, gdzie mogą się Państwo zrelaksować na świeżym powietrzu. Nasz obszerny taras, którego tłem są wiekowe dęby jest idealnym miejscem do chwili odpoczynku. Szczególne wrażenie robi nocą, gdy cały „tonie w świecach”. Jest idealnym miejscem do romantycznej sesji zdjęciowej nowożeńców.

PARKING

Dbając o Państwa komfort oraz bezpieczeństwo zapewniamy przestronny parking znajdujący się na terenie zamkniętym oraz 24-godzinny monitoring lokalu.

This entry was posted in Nawojowa. Bookmark the permalink.

Wesela Nawojowa

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz