Dwór Ołtarzew

Ożarów Mazowiecki

ul. Poznańska 398

www.dwor-oltarzew.com

klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Dwór Ołtarzew

Zapraszamy Państwa do Dworu Ołtarzew, który został zaprojektowany z myślą o stworzeniu niepowtarzalnego miejsca, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Organizujemy przyjęcia weselne, uroczystości rodzinne oraz imprezy firmowe i okolicznościowe. Dokładamy wszelkich starań, aby Goście czuli się u nas komfortowo i przyjemnie, a stylowa aranżacja wnętrz zapewni niepowtarzalny klimat i umili pobyt.
Do dyspozycji oddajemy sale bankietową zdolną pomieścić do 150 osób.
W ciepłe letnie dni zapraszamy do ogrodu, gdzie wśród zieleni Goście pragnący chwili wytchnienia mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy.
Dzięki bogatemu doświadczeniu gastronomicznemu przygotujemy do wyboru z bogatego menu najlepsze potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Zapewnimy profesjonalną i dyskretną obsługę.
Eleganckie i bajkowe wnętrza oraz ogród, wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój sprawią, że ten Najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie najpiękniejszy.

Zapraszamy

Jesteśmy blisko: Warszawa, Ołtarzew, Bronisze, Pruszków, Czubin, Borzęcin Duży, Babice Nowe, Błonie, Piastów, Piorunów, Sochaczew, Zielonki Parcele
mamy klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe