Hotel Dwór w Podstolicach

Podstolice

ul. Kasztanowa 50

http://www.podstolice.pl/

527b76bd6ae30zdjecie-wizerunkowe5

Dwór w Podstolicach
ul. Kasztanowa 50
62-330 Podstolice
tel. 668 134 399
http://www.podstolice.pl/

Dwór w Podstolicach mieści się w pobliżu trasy łączącej Poznań oraz Warszawę. Dworek mieści się w barwnej sąsiedztwa pięknego parku, zapewnia to znakomite warunki do wypoczynkowych przechadzek. Dworek w Podstolicach stanowi idealne miejsce do zaaranżowania wyjątkowego ślubu, urodzin czy świętowania innych szczególnych imprez. Pokoje w hotelu są wytwornie zaopatrzone, zaś ich wnętrza przyozdabiają piękne drewniane meble. Ogromna aula szkoleniowa wraz z całkowitym oprzyrządowaniem dopuszcza zorganizowanie konferencji dla niedużych grup. Kameralna atmosfera pałacyku w powiązaniu z ogromnym, otaczającym go parkiem to świetne miejsce do organizacji kursów i zgromadzeń integrujących. Serdecznie zapraszamy do prześlicznego dworku.Oferta:
– andrzejki
– śluby, wesela
– urządzenie szkoleń a także konferencji
– imprezy służbowe
– noclegi
– koncerty live
– imprezy okolicznościowe: komunia, spotkanie, urodziny

Dwór w Podstolicach

Podstolice

ul. Kasztanowa 50

http://www.podstolice.pl/

kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Dwór w Podstolicach

Dwór w Podstolicach to szczególne miejsce – oaza ciszy i spokoju. Otoczony jest stuletnim piękny parkiem, w którym spotkać można przechadzające się pawie. Dwór dysponuje 30 miejscami hotelowymi w pokojach 1 i 2 osobowych, salę konferencyjną a także bankietowo-koncertową. Stylowe wnętrza zapewniają jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną atmosferę. Dwór jest idealnym miejscem spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń.
Dwór w Podstolicach znany jest ze swejbogatej działalności kulturalnej. Wystawy, wernisaże oraz koncerty przyciągają wielu miłośników sztuki i zyskują wiernych fanów tego magicznego miejsca. Do naszych stałych gości należą m.in. Alicja Majewska, Krzysztof Kolberger, Michał Bajor, Włodzimierz Korcz, Jacek Wójcicki.
W atmosferę Dworu doskonale wpisują się przyjęcia rodzinne takie jak komunie, zaręczyny i wesela. Dokładamy wszelkich starań by chwile spędzone w Dworze w Podstolicach były wyjątkowe i niezapomniane.

Oferta weselna

Dwór w Podstolicach położony w 100-letnim parku zaledwie 40 km od Poznania to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego do 72 osób. Goście weselni mają do pełnej dyspozycji wnętrza Dworu jak również teren parku pośród którego znajduje się oczko wodne z fontanną i podświetlaną kaskadą. W okresie wiosenno-letnim Dwór zatopiony jest w soczystej zieleni i pięknych kwiatach, a pośród alejek przechadzają się pawie.
Hotel posiada 15 stylowych pokoi a także reprezentacyjną Salę Balową z fortepianem. Wykwintne menu oraz profesjonalna obsługa kelnerska zapewnią wysoki standard uroczystości. W prezencie od Dworu Para Młoda otrzyma rabat 30 % na nocleg z kolacją w Pierwszą Rocznicę Ślubu.

Sprawimy by ten najważniejszy w Państwa życiu dzień był niepowtarzalny i wyjątkowy.

Zapewniamy Państwu:
Apartament dla Młodej Pary,
powitanie chlebem i solą
dekoracje stołów: świeże cięte kwiaty, serwetki, świece.

Szeroki pakiet usług dodatkowych:
dekoracje zewnętrzne,
powitalny czerwony dywan,
białe pokrowce na krzesła,
profesjonalna opieka i organizacja czasu dzieciom,
oprawę muzyczną,
możliwość wynajęcia bryczki
i wiele innych.

Ceremonia zaślubin to wyjątkowy moment wymagający szczególnej scenerii, dlatego chcielibyśmy zachęcić Państwa do wyboru jednego z dwóch niezwykłych miejsc:
– przepięknego XIV –wiecznego drewnianego Kościółka w Opatówku z niezwykłą atmosferą wnętrza,
– lub uroczego, pełnego kwiatów parku przylegającego do Dworu.

Każdą z uroczystości przygotowujemy indywidualnie uwzględniając Państwa oczekiwania. W prezencie od Dworu Para Młoda otrzyma rabat 30 % na nocleg z kolacją w Pierwszą Rocznicę Ślubu.

mamy kuchnia, parking, miejsca noclegowe