740 wyś.

Rezydencja Kamińsko

Murowana Goślina

Kamińsko 4

http://www.rezydencjakaminsko.pl/

Rezydencja Kamińsko

BLISKO NATURY – W SERCU PUSZCZY

Przyjęcia weselne już od 123 zł!!!

Zapraszamy Państwa do „Rezydencji Kamińsko” pięknie położonego, malowniczego miejsca niedaleko Poznania. Nasze piękne plenery oraz przestronne, miłe dla oka wnętrza są do Państwa dyspozycji. Funkcjonujemy w sercu podpoznańskiej Puszczy Zielonki, w wyjątkowym – bliskim natury miejscu.

Nasz obiekt położony jest w odległości tylko 25 km od centrum Poznania, 6 km od Murowanej Gośliny w otoczeniu lasów i kilkunastu mniejszych i większych jezior. Świeże powietrze, śpiew ptaków, niezapowiedziane wizyty dzikich zwierząt są tylko dodatkiem do świetnej i smacznej kuchni popartej doskonałą organizacją.

Nasze przestronne wnętrza są w stanie pomieścić do 150 Państwa Gości (na naszej głównej sali). Na potrzeby mniejszych imprez dysponujemy również piękną, reprezentacyjną salą nad samym brzegiem stawu, mieszczącą do 40 uczestników.

Nie należy obawiać się ewentualnych problemów związanych z dotarciem Państwa Gości do naszego obiektu – jesteśmy w stanie zorganizować dla nich dogodny transport do Rezydencji ze wskazanego punktu wyjściowego zarówno przy pomocy busów jak również  autokarów.

Serdecznie zapraszamy!!!

Dodaj komentarz