138 wyś.

Olandia

Prusim

ul. Prusim 5

http://olandia.pl

Dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych dni w życiu…

OLANDIA – to wyjątkowe miejsce, w wyjątkowym zakątku Polski. Pochodzący z XVIII, zrewitalizowany obiekt turystyczny, położony w miejscowości Prusim, nad jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, na skraju Puszczy Noteckiej kusi swym niezwykłym urokiem. Folwark znajduje się zaledwie 70 km od Poznania oraz  50 km od Gorzowa.

OLANDIA dysponuje 174 miejscami noclegowymi w 60 pokojach znajdujących się w budynkach: Dworu, Spichlerza i Kamiennika.

Dysponujemy 2 głównymi salami:

Tulipanową z wyjściem na taras – 110m2

Fryzyjską – 300m2 zwieńczoną wyjątkową, szklaną kopułą, która niemal graniczy z linią brzegową jeziora – widok  zapiera dech w piersi. To sala stworzona do bajkowych wesel.

Oprócz powyższych jest jeszcze Restauracji Piwniczna, w której możemy zaaranżować mniejsze przyjęcia.

Chcielibyśmy sprawić, aby uroczystość weselna organizowana w Olandii pozostała w pamięci Państwa i Państwa Gości na długie, długie lata. Przygotowaliśmy ofertę weselną, w której chcielibyśmy spełnić Państwa marzenia i oczekiwania związane z tym niecodziennym wydarzeniem. Począwszy od wspaniałego menu, poprzez dekoracje sali, profesjonalną oprawę fotograficzną, doskonałą obsługę i skończywszy na wyjątkowym Apartamencie na Noc Poślubną do Państwa dyspozycji, gwarantujemy pełną wrażeń zabawę.

Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania tak ważnej uroczystości biorąc pod uwagę Państwa wszystkie uwagi i sugestie dotyczące scenariusza imprezy.

Dodatkowo proponujemy zorganizowanie zaślubin w plenerze, w pięknym zabytkowym Parku, nad brzegiem Jeziora Kuchennego w pobliżu Dworu.

Dla każdego z Państwa przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa uwag i potrzeb.

Z chęcią przyczynimy się do spełnienia Państwa marzeń!

This entry was posted in Prusim. Bookmark the permalink.

Wesela Prusim

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz