Restauracja Elita

Pruszków

Otrębusy, Pszczelińska 121a

http://restauracja-elita.waw.pl/

klimatyzacja, kuchnia, parking

Restauracja Elita

Restauracja ELITA
Ponad 13 lat doświadczenia, setki zadowolonych Klientów, indywidualne podejście do każdej imprezy, profesjonalny i uśmiechnięty zespół pracowników, których pasją jest dążenie do zadowolenia każdego Gościa…

Restauracja Elita to profesjonalna i pełna obsługa wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych, biznesowych i rodzinnych. Kompleksowo zorganizujemy dla Państwa: niezapomniane wesele, biesiadę w chacie grillowej, gustowne przyjęcie okolicznościowe, spotkanie biznesowe lub przywieziemy swój catering w dowolne miejsce.

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku gastronomicznego jest gwarancją udanej współpracy i Państwa zadowolenia. Swoje wesele organizował u nas m.in Karol Okrasa z małżonką.

Idealne miejsce z dala od zgiełku miejskiego, nieco na uboczu, nowoczesne, o ciepłym i eleganckim klimacie wnętrz, które sprawia, że swój wolny czas spędza u nas wiele znanych osób. Szczególny klimat tworzy się u nas późną wiosną i latem, kiedy swoje uroki odkrywa wspaniały ogród z ogromną chatą grillową oraz terenem idealnie nadającym się do organizacji wszelkiego rodzaju imprez na świeżym powietrzu. Obecnie możemy ugościć 130 osób podczas przyjęcia weselnego lub zorganizować pięć niezależnych imprez każdego dnia.

Możemy pochwalić się bardzo bogatym i różnorodnym menu, pięknym ogrodem i wyśmienitą kuchnią. Współpracujemy z wieloma podwykonawcami, którzy przygotowali dla naszych Klientów specjalne oferty, które sprawia, że każda uroczystość będzie wyjątkowym przeżyciem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu reklamowego Restauracji Elita.

Film reklamowy Restauracji Elita

Zapraszamy

Jesteśmy blisko: Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Podkowa Leśna, Nadarzyn, Warszawa, Otrębusy, Marki, Piastów, Raszyn, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Błonie, Klaudyn, Leszno, Mościska, Komorów, Parzniew, Milanówek, Biskupice, Kotowice, Żółwin, Owczarnia
mamy klimatyzacja, kuchnia, parking