Hotel Święcice

Święcice

ul. Wiosenna 1

http://www.hotelswiecice.pl/

kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Hotel Święcice

Zapraszamy do Hotelu Święcice – nowoczesnego obiektu stworzonego z myślą o organizacji imprez okolicznościowych, konferencji, sympozjów oraz szkoleń. Posiadamy 4 sale konferencyjne, wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny.

Wesele to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Przygotowania jakie mu towarzyszą nasuwają mnóstwo pytań i rodzą wiele emocji.

Wyjątkowa chwila
Pragniemy aby ta chwila była niepowtarzalna, wyjątkowa i na długo pozostała w pamięci zarówno nas samych jak i naszych gości.

Spełniamy oczekiwania
Miejsce, które wybierzemy musi mieć nie tylko oryginalny klimat, ale przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania.
My dla Państwa takie miejsce stworzyliśmy….

Nowoczesność i tradycja
Hotel Święcice to obiekt, który łączy tradycję z nowoczesnością i daje możliwości aranżacyjne, pozwalające wykreować niebanalne i oryginalne przyjęcie weselne.

Dbałość o szczegóły
Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne wnętrza, przytulne pokoje i najlepsze dania naszej kuchni. Dbałość o szczegóły, komfort i zadowolenie Gości jest w naszym Hotelu priorytetem.

Doświadczenie i profesjonalizm
Zaufanie jakim mamy nadzieję, Państwo nas obdarzycie pozwoli nam w pełni sprostać nawet największym wymaganiom. Doświadczony i profesjonalny personel z przyjemnością będzie czynnie uczestniczył w tym wyjątkowym dla Państwa wydarzeniu.

Zapraszamy

Jesteśmy blisko: Warszawa, Błonie, Ołtarzew, Michałówek, Józefów, Pilaszków, Pogroszew, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Zaborów, Leszno, Sochaczew, Kuznocin, Granica, Teresin, Błonie-Wieś, Kampinos, Pass, Grodzisk Mazowiecki, Juliopol
mamy kuchnia, parking, miejsca noclegowe