427 wyś.

Hotel Boss

Warszawa

ul. Żwanowiecka 20

http://hotelboss.pl

Panorama-2 Sala Stary Młyn

Perfekcyjnie przygotowane przyjęcie weselne, pięknie udekorowana sala weselna, wyjątkowa atmosfera, wyśmienita kuchnia oraz malownicze otoczenie to marzenie każdej Młodej Pary. Jeżeli chcecie Państwo tak wspominać swoje wesele, zapraszamy do warszawskiego Hotelu Boss.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie planowania i organizowania tego rodzaju zabaw, stworzymy dla każdej Pary Młodej i jej Gości niepowtarzalną atmosferę przyjęcia weselnego.

Nasza wyśmienita kuchnia, profesjonalna i serdeczna obsługa oraz stylowy wystrój sprawią, że ten szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci gości i Młodej Pary.

Stary MłynDo Państwa dyspozycji oddajemy dużą, przestronną Restaurację Malinową, folklorystyczną Restaurację Stary Młyn oraz stylową Karczmę Góralską. Zapraszamy również na ślub i wesele w plenerze – przy pięknej pogodzie i w malowniczym otoczeniu lasów sosnowych, każdy będzie bawił się wyśmienicie. Nasz warszawski Hotel Boss to także bardzo rozbudowane menu, które dostosowane jest do potrzeb każdego z Państwa. Do oczekiwań naszych weselników podchodzimy indywidualnie.

Wszystkie nasze obiekty są w pełni klimatyzowane, dlatego nawet najbardziej upalny dzień w roku nie będzie męczący dla gości.  Hotel Boss*** dysponuje 136 pokojami o wysokim standardzie. Młodej Parze oddajemy do dyspozycji komfortowy apartament, w którym będzie na nich czekała niespodzianka.

Dodatkowym atutem Hotelu Boss jest świetna lokalizacja w okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego a jednocześnie blisko centrum Warszawy, dzięki czemu łatwo do nas dotrzeć i załatwić wszelkie kwestie organizacyjne. Każde wydarzenie jest przez nas traktowane w pełni indywidualnie, bowiem doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak różne oczekiwania i potrzeby mogą mieć Państwo Młodzi.

Decydując się na przyjęcie w naszym hotelu albo wesele w plenerze, w cenie usług otrzymujecie Państwo:

 • Uroczyste przywitanie na czerwonym dywanie, w towarzystwie chleba i soli, a więc tak, jak nakazuje tradycja,
 • Powitalny aperitif dla Pary Młodej i Gości weselnych,
 • 4 wyjątkowe dania, przygotowane przez naszych doświadczonych kucharzy, a także bardzo bogaty wybór zróżnicowanych przekąsek zimnych, świeżych owoców oraz bufet ze słodyczami, w którego skład wchodzą domowe ciasta,
 • Napoje (soft), wśród których znajdują się woda mineralna, soki owocowe, napoje gazowane, herbata oraz kawa. Są dostarczane w dowolnych ilościach i możecie mieć Państwo pewność, że ich dla Was nie zabraknie,
 • DARMOWY tort weselny,
 • Sale weselne mieszczące od 30 do 300 osób, które posiadają pełną klimatyzację. Do dyspozycji Gości są Restauracja Malinowa, Restauracja Stary Młyn, a także Karczma Góralska,
 • DARMOWY apartament dla Pary Młodej na jedyną w swoim rodzaju noc poślubną, a także prezent niespodzianka,
 • DARMOWE dwa dwuosobowe pokoje dla rodziców Pary Młodej, wraz ze śniadaniami,
 • Możliwość wynajmu dodatkowych pokoi dla innych Gości w promocyjnych cenach,
 • Profesjonalną i kompleksową opiekę Kierownika Sali w trakcie trwania uroczystości,
 • Darmowe miejsca na bezpłatnym parkingu, który jest pod pełną ochroną,
 • Możliwość skorzystania z własnego alkoholu i brak dodatkowej opłaty korkowej z tego tytułu.Perfekcyjnie przygotowane przyjęcie weselne, pięknie udekorowana sala weselna, wyjątkowa atmosfera, wyśmienita kuchnia oraz malownicze otoczenie to marzenie każdej Młodej Pary. Jeżeli chcecie Państwo tak wspominać swoje wesele, zapraszamy do warszawskiego Hotelu Boss.Naszym celem jest tworzenie takich wydarzeń, które pozostaną niezapomniane i zrobią ogromne wrażenie – zarówno na Gościach, jak i Parze Młodej. Doskonała zabawa tylko w Hotelu Boss w Warszawie.

Dodaj komentarz