223 wyś.

Imprezy Jelonki

Warszawa

ul. Okrętowa 86

http://imprezyjelonki.pl

Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenie dla kobiety i mężczyzny, którzy chcą przypieczętować swój związek. Pozostaje ono głęboko w ich pamięci, jak również mile wspominane jest przez gości.  Swój idealny obraz całej ceremonii nosimy w umyśle na długo przed, a gdy już się na to zdecydujemy, planujemy skrupulatnie każdy element. Ileż to zaangażowania…

 

Z pomocą przychodzi rodzina Państwa Modzelewskich, którzy potrafią stworzyć odpowiednią  dla tej okazji atmosferę. Ich tradycyjne podejście przypadnie do gustu każdemu, kto docenia domową kuchnię, serdeczną i sprawną obsługę oraz taneczną muzykę graną na żywo. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie potrawy są przygotowywane od początku do końca na miejscu przez gospodarzy. Sami wykonują tort weselny i inne wypieki. Specjalnością jest stół wiejski i możliwość zamówienia pieczonego dzika. Goście obsługiwani są przez członków rodziny gospodarzy, co zapewnia ciepłą i domową aurę, a na parkiecie możemy bawić się przy muzyce granej przez kapelę lub didżeja. Lokal pomieści 120 osób, przystosowany jest dla niepełnosprawnych oraz wyposażony jest we własny sprzęt nagłaśniający, klimatyzację i parking. Oczywiście, Młoda Para ma dla siebie do dyspozycji pokój na całą noc.

Klienci, którzy skorzystali już z usług Państwa Modzelewskich, chwalą sobie całą organizację i atmosferę przyjęć i szczerze polecają je innym.

This entry was posted in Warszawa. Bookmark the permalink.

Wesela Warszawa

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz