445 wyś.

Patio Domu Dochodowego

Warszawa

ul. Pl. Trzech Krzyży 3

http://strefagourmet.pl

Chaji-Bar-Herbaciarnia-małe

Patio Domu Dochodowego to idealne miejsce na zorganizowanie wesela marzeń. Ogromna przestrzeń może zostać zaaranżowana według najróżniejszych pomysłów i życzeń pary młodej. Na przestrzeni Patio zostało zorganizowanych wiele gal, bankietów, wesel czy koncertów. Wyjątkowa lokalizacja w samym Centrum Warszawy i ekskluzywne wnętrze dodają każdej imprezie szlachetności. Catering Oferujemy szeroki wachlarz menu od typowo polskich dań po dania kuchni włoskiej, hiszpańskiej aż po dania kuchni wschodniej i fusion.

Na miejscu przyrządzamy ciasta i desery, a naszą specjalnością są torty weselne. Opis obiektu Patio Domu Dochodowego jest zlokalizowane wewnątrz odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy zwanej Domem Dochodowym o Trzech Frontach; w historycznym, biznesowym i dyplomatycznym centrum Warszawy na Placu Trzech Krzyży .

Patio to miejsce, które stwarza szerokie możliwości adaptacji w zależności od potrzeb i preferencji. Cała przestrzeń doskonale sprawdza się podczas uroczystych gali połączonych z przyjęciem koktajlowym, a także koncertów – istnieje możliwość zbudowania sceny. Patio Domu Dochodowego to także idealne miejsce na przyjęcie weselne. Jego wnętrze może zostać zaaranżowane dokładnie według życzeń i marzeń młodej pary. Każde wydarzenie organizowane na naszym Patio, dzięki świetnej lokalizacji oraz elegancji wnętrza, nabiera dodatkowego prestiżu. Opis pokoi

This entry was posted in Warszawa. Bookmark the permalink.

Wesela Warszawa

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz