528 wyś.

Restauracja Dom Polski

Warszawa

ul. Francuska 11

http://restauracjadompolski.pl

Nasze restauracje w Warszawie doskonale  odzwierciedlają klimat i temperament narodowy. Dom Polski na Saskiej Kępie mieści się w pięknym dużym domu z funkcjonującym w sezonie zacisznym ogrodem. Restauracja wewnątrz posiada kilka kameralnych sal oraz oranżerię (zimowy ogród). Miejsce to idealnie nadaje się zarówno na kameralne obiady po ceremonii zaślubin jak również cało nocne przyjęcia weselne z tańcami.

belwederska-2

Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a mieści się mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. Restauracja posiada kilka kameralnych sal, uroczą werandę oraz kameralny letni ogród.

W naszych restauracjach mamy bardzo dużo możliwości aranżacji wnętrz i ustawienia stołów zgodnie z życzeniem naszych gości, dlatego też zapraszamy do odwiedzania nas gdyż każde przyjęcie staramy się ustalać indywidualnie.

Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu.

This entry was posted in Warszawa. Bookmark the permalink.

Wesela Warszawa

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz