Sześć Dębów Dwór w Prusewie

Wierzchucino

ul. Pucka 8

http://prusewo.pl

Sale weselne Wesele nad morzem
Przyjęcie weselne we dworze i w otaczającym parku to dla Pary Młodej i gości weselnych niezapomniane chwile uwiecznione w pamięci i na zdjęciach. Eleganckie wnętrza, obiad podany na kremowej porcelanie, dekoracje kwiatowe w salonach i w parku, liczne świece i lampiony czynią ten dzień wyjątkowym. Każda oferta przygotowywana jest z dużą starannością uwzględniającą indywidualne oczekiwania.

Gości weselnych witamy kieliszkiem wina musującego, a Para Młoda otrzymuje w prezencie apartament z widokiem na malowniczy park. Catering Zapraszamy do smakowania dań, w których wykorzystujemy warzywa, owoce i zioła rosnące w parku. Wykwintna domowa kuchnia latem lekka, pachnąca malinami, a wraz z nadejściem jesieni wzbogacona o grzyby i leśne owoce. Nasz dwór nad morzem w karcie dań obowiązkowo oferuje dania z ryb, w tym tatar ze śledzia i łososia. Pachnące owoce i zioła zerwane o świcie dodają smaku i aromatu pysznym deserom i ciastom przygotowywanym przez Szefową Kuchni. W ciepłe letnie dni nasza restauracja „wychodzi” na taras i do parku, gdzie w promieniach słońca można spędzać niezapomniane chwile w otoczeniu drzew, śpiewu ptaków i pachnących kwiatów.

Opis obiektu Zapraszamy do zabytkowego dworu w Prusewie. Dwór wraz z wyjątkowej urody parkiem i dwoma dziedzińcami stanowi zabytkowe założenie dworsko – parkowe wpisane do rejestru zabytków woj. Pomorskiego. W czasie prac remontowo – adaptacyjnych odtworzono wewnętrzny układ pomieszczeń z początku XX wieku i w niekonwencjonalny sposób zaadaptowano obiekt na centrum konferencyjno – wypoczynkowe z hotelem i restauracją. Odrestaurowano także park. W lipcu 2006 roku dwór wraz z parkiem został otwarty dla Gości.

Dwór położony jest wśród pól i lasów, 7 kilometrów od nadmorskiej miejscowości Białogóra z piękną piaszczystą plażą i kilkanaście kilometrów od Dębek. Od Trójmiasta oraz od lotniska Gdańsk – Rębiechowo dzieli nas odległość 69 kilometrów. Organizujemy: szkolenia i konferencje, imprezy integracyjne i okolicznościowe, wesela. Restauracja otwarta jest dla gości indywidualnych: wiosną i jesienią w soboty i niedziele od 13. 00 do 19. 00; latem – od czerwca do września – codziennie od 12. 00 do 22. 00 lub do ostatniego gościa; zimą – styczeń, luty, marzec – restauracja jest nieczynna. Indywidualnych gości hotelowych zapraszamy w miesiącach letnich codziennie, a wiosną i jesienią w weekendy, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Grupy zorganizowane zapraszamy przez cały rok. Opis pokoi Na piętrze znajduje się salon tarasowy – miejsce kameralnych spotkań oraz 14 pokoi hotelowych z łazienkami, w tym dwa apartamenty, jeden z widokiem na park. W pokojach dostępny jest szerokopasmowy internet. Wszystkie pokoje emanują ciepłem i dyskretną elegancją, każdy jest inny, o niepowtarzalnym charakterze. Oferujemy Państwu pokoje 1 i 2-osobowe, pokoje Lux oraz apartamenty.

 

ul. Pucka 8
84-113 Wierzchucino