171 wyś.

Sześć Dębów Dwór w Prusewie

Wierzchucino

ul. Pucka 8

http://prusewo.pl

Sale weselne Wesele nad morzem
Przyjęcie weselne we dworze i w otaczającym parku to dla Pary Młodej i gości weselnych niezapomniane chwile uwiecznione w pamięci i na zdjęciach. Eleganckie wnętrza, obiad podany na kremowej porcelanie, dekoracje kwiatowe w salonach i w parku, liczne świece i lampiony czynią ten dzień wyjątkowym. Każda oferta przygotowywana jest z dużą starannością uwzględniającą indywidualne oczekiwania.

Gości weselnych witamy kieliszkiem wina musującego, a Para Młoda otrzymuje w prezencie apartament z widokiem na malowniczy park. Catering Zapraszamy do smakowania dań, w których wykorzystujemy warzywa, owoce i zioła rosnące w parku. Wykwintna domowa kuchnia latem lekka, pachnąca malinami, a wraz z nadejściem jesieni wzbogacona o grzyby i leśne owoce. Nasz dwór nad morzem w karcie dań obowiązkowo oferuje dania z ryb, w tym tatar ze śledzia i łososia. Pachnące owoce i zioła zerwane o świcie dodają smaku i aromatu pysznym deserom i ciastom przygotowywanym przez Szefową Kuchni. W ciepłe letnie dni nasza restauracja „wychodzi” na taras i do parku, gdzie w promieniach słońca można spędzać niezapomniane chwile w otoczeniu drzew, śpiewu ptaków i pachnących kwiatów.

Opis obiektu Zapraszamy do zabytkowego dworu w Prusewie. Dwór wraz z wyjątkowej urody parkiem i dwoma dziedzińcami stanowi zabytkowe założenie dworsko – parkowe wpisane do rejestru zabytków woj. Pomorskiego. W czasie prac remontowo – adaptacyjnych odtworzono wewnętrzny układ pomieszczeń z początku XX wieku i w niekonwencjonalny sposób zaadaptowano obiekt na centrum konferencyjno – wypoczynkowe z hotelem i restauracją. Odrestaurowano także park. W lipcu 2006 roku dwór wraz z parkiem został otwarty dla Gości.

Dwór położony jest wśród pól i lasów, 7 kilometrów od nadmorskiej miejscowości Białogóra z piękną piaszczystą plażą i kilkanaście kilometrów od Dębek. Od Trójmiasta oraz od lotniska Gdańsk – Rębiechowo dzieli nas odległość 69 kilometrów. Organizujemy: szkolenia i konferencje, imprezy integracyjne i okolicznościowe, wesela. Restauracja otwarta jest dla gości indywidualnych: wiosną i jesienią w soboty i niedziele od 13. 00 do 19. 00; latem – od czerwca do września – codziennie od 12. 00 do 22. 00 lub do ostatniego gościa; zimą – styczeń, luty, marzec – restauracja jest nieczynna. Indywidualnych gości hotelowych zapraszamy w miesiącach letnich codziennie, a wiosną i jesienią w weekendy, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Grupy zorganizowane zapraszamy przez cały rok. Opis pokoi Na piętrze znajduje się salon tarasowy – miejsce kameralnych spotkań oraz 14 pokoi hotelowych z łazienkami, w tym dwa apartamenty, jeden z widokiem na park. W pokojach dostępny jest szerokopasmowy internet. Wszystkie pokoje emanują ciepłem i dyskretną elegancją, każdy jest inny, o niepowtarzalnym charakterze. Oferujemy Państwu pokoje 1 i 2-osobowe, pokoje Lux oraz apartamenty.

 

ul. Pucka 8
84-113 Wierzchucino

This entry was posted in Wierzchucino. Bookmark the permalink.

Wesela Wierzchucino

wesela

Zachęcamy do dodania nas do Waszych Partnerów
Oto gotowy kod html do wklejenia na waszą stronę.

Dodaj komentarz