Hotel Willa Park

Żagań

ul.Piłsudskiego 19

http://www.willapark.pl

klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

 


Hotel Willa Park

łączy w sobie elegancję, nowoczesność i luksus.
Rozpoczął swoją działalność w grudniu 2005 roku.
Generalny remont hotelu zakończono w listopadzie 2006.

Serdecznie zapraszamy do powierzenia nam organizacji Państwa uroczystości.

 

 

Jesteśmy blisko: Żary, Szprotawa, Zielona Góra, Lubin, Bolesławiec, Nowa Sól, Lubsko, Kożuchów, Iłowa
mamy klimatyzacja, kuchnia, parking, miejsca noclegowe

Pałac Książęcy w Żaganiu

Żagań

Szprotawska 4

http://www.palac.zagan.pl/

kuchnia, parking

Pałac Książęcy w Żaganiu

Zorganizujemy dla Państwa zarówno dużą uroczystość, jak i kameralne przyjęcie rodzinne. Tu, w niecodziennym otoczeniu spędzicie Państwo czas ze swoimi najbliższymi i przyjaciółmi. Spotkania wzbogacimy wykwintnymi potrawami, a na specjalne życzenie – występami artystycznymi.

Niepowtarzalne chwile wymagają wyjątkowego miejsca i atmosfery, którą odnajdziecie Państwo w Pałacu Książęcym w Żaganiu. Przepiękna Sala Kryształowa jest wymarzonym miejscem na organizację przyjęcia weselnego. Zadbamy o catering, dekorację i oprawę muzyczną oraz dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć ofertę spełniającą Państwa oczekiwania.

Sala Kryształowa – dawniej Sala Koncertowa, Sala Błękitna położona na piętrze w skrzydle wschodnim. Największa i najbardziej reprezentacyjna sala w Pałacu. Zachwyca ozdobnym złoconym sklepieniem, złoconą dekoracją drzwi, supraportami oraz wspaniałymi, kryształowymi żyrandolami. Kolorami dominującymi są burgund i biel. Sala wraz z przylegającymi do niej holami jest idealnym miejscem na wesela, bale i konferencje.

Sala Purpurowa – dawniej Sala Poselska, umiejscowiona na piętrze w narożniku północno-zachodnim. Sala zachwyca bogatą, pozłacaną, sztukaterią sklepienia i supraportami (dekoracyjne panneau umieszczone nad drzwiami).

Sala Kurlandzka – dawniej Sala Autografów, położona na piętrze w skrzydle północnym. Sala wyróżnia się przepiękną dekoracją sztukatorską sklepienia zwierciedlanego oraz ozdobnym piecem ceramicznym zwieńczonym wazą i zdobionym kartuszem herbowym Piotra Birona. Doskonale nadaje się na zorganizowanie konferencji, szkoleń i imprez okolicznościowych.

Jesteśmy blisko: Bożnów, Pożarów, Marszów, Olszyniec, Nowogród Bobrzański, Zielona Góra
mamy kuchnia, parking