Brzozowy Dworek

Brak ocen

Wola Rzędzińska, Wola Rzędzińska, Małopolskie,

Brzozowy Dworek - Informacje

Liczba gości do 250

Brzozowy Dworek

Jeżeli jeszcze nie wybrali Państwo miejsca na organizacje najważniejszego przyjęcia w Waszym życiu – zapraszamy do Brzozowego Dworku, miejsca stworzonego po to, aby spełniać Wasze marzenia, związane z najważniejszym dniem w życiu. Brzozowy Dworek to połączenie elegancji, nowoczesności i niezwykle miłej atmosfery. Obiekt jest miejscem nowym, bogato wyposażonym, którego wykończenie zachwyca swoim stylem, a unikalny klimat zachęca do odwiedzenia i polecenia innym.

Nasz lokal znajduje się na obrzeżach Woli Rzędzińskiej, 1,5 km od drogi krajowej nr.4. Usytuowany jest w cichej okolicy pośród pól i lasów.

Powierzając nam organizacje wesela, możecie Państwo być pewni, że będą to dzień i noc pełne nie zapomnianych wrażeń i przeżyć. Do każdego naszego gościa podchodzimy indywidualnie, bierzemy pod uwagę jego sugestie i propozycje. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie niezależne, klimatyzowane, przestronne oraz komfortowe sale. Sala mniejsza mogąca pomieścić do 120 osób utrzymana jest
w kolorystyce ponadczasowego écru, sala duża – do 250 osób, écru z elementami lawendy i fioletu. Największą ozdobą obu sal są piękne, kryształowe żyrandole.

Dysponujemy również salą konferencyjną dla 30 osób oraz miejscami noclegowymi (pokoje 2-3 osobowe).

W naszej ofercie znajdą również Państwo kompleksową organizację:

* komunii,
* chrzcin,
* jubileuszy,
* studniówek,
* półmetków,
* imprez firmowych

Jesteśmy przekonani, że nasza szeroka i ciekawa oferta spełni Państwa oczekiwania w 100%. Pełna satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów są dla nas najważniejsze.

„Brzozowy Dworek – miejsce stworzone dla Was"

Udogodnienia:

Brzozowy Dworek lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram