Centrum Konferencyjno Bankietowe Cristal

Brak ocen

Gospodarz, ul. Cegielniana 3, Rzgów, Łódzkie,

Centrum Konferencyjno Bankietowe Cristal - Informacje

Liczba gości od 50 do 220

Centrum Konferencyjno Bankietowe Cristal

Cristal to jedno z najpiękniejszych miejsc na luksusowe wesele w Polsce. Położone w sercu województwa Łódzkiego w odległości 10 minut od Łodzi, 5 minut od Pabianic, Rzgowa i okolic. Cristal jest uosobieniem elegancji, miejscem doskonałym, stworzonym w odpowiedzi na Państwa potrzeby..

Cristal jest magiczne i niezapomniane. Kompleks jest wyposażony w kilka sal, które dostosowane są do potrzeb charakteru danej okoliczności. Sale są klimatyzowane oraz wyposażone w profesjonalne oświetlenie sceniczne, które doskonale dopełnia całości imprezy nadając jej określony klimat. Każda sala ma również dostęp do własnej, wyodrębnionej, części ogrodu. Do dyspozycji Młodych oddajemy również pokój, w którym w komfortowych warunkach mogą wypocząć po pełnym wrażeń weselu. Pokój wyposażony jest w łoże małżeńskie, toaletkę, dużą komfortową wannę oraz telewizor.

Sala Diamentowa, główna sala obiektu Cristal to idealne miejsce na wesele. Jest ona przede wszystkim ucieleśnieniem marzeń o bajkowym balu, na którym gwiazdami wieczoru są Państwo Młodzi. Cristal pozwala młodym zamienić jeden wieczór w bajkę, w której bohaterowie mogą poczuć się jak księżniczka i książę w magicznym otoczeniu. Kryształowe woale w oknach, fenomenalne ogromne żyrandole mieniące się i błyszczące w blasku świateł oraz kryształowy baldachim stworzony z kryształowych sznurów przy stole Państwa Młodych, będący ukoronowaniem sali - wszystko to nadaje sali luksusowy i elegancki blask. Cristal stwarza takie warunki, jakich nie znajdą Państwo nigdzie indziej w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Parking

Centrum Konferencyjno Bankietowe Cristal lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram