Centrum Konferencyjno - Bankietowe Markiz - Końskie

Brak ocen

Gimnazjalna 128, Końskie, Świętokrzyskie,

Centrum Konferencyjno - Bankietowe Markiz - Końskie - Informacje

Liczba gości od 2 do 400

Centrum Konferencyjno - Bankietowe Markiz - Końskie

Centrum bankietowo-konferencyjne Markiz to niepowtarzalny design, doskonała kuchnia i magiczna atmosfera. Obiekt mieści się w malowniczej okolicy Powiatu Koneckiego w odległości 2 km od centrum Końskich. Piękne zielone otoczenie, lokalizacja z dala od zgiełku miasta i najnowsze rozwiązania technologiczne tworzą idealne miejsce do organizacji wesel, bankietów, imprez okolicznościowych, wydarzeń biznesowych, konferencji i spotkań w gronie przyjaciół.

 

Menu oparte jest o regionalne produkty najwyższej jakości. Naszą specjalnością jest nowoczesna kuchnia polska – tradycyjny smak podany w nowej, intrygującej odsłonie. Niepowtarzalne połączenia smaków proponowane przez Markiz podbijają serca gości i na długo pozostają w pamięci.

 

Otoczenie pięknego ogrodu i jeziorka tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca, który będzie stanowił idealną oprawę dla każdej uroczystości rodzinnej. czy biznesowej. Narzeczeni zorganizują tu niezapomniane przyjęcie weselne. Klimatyzowane, przestronne i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych sale bankietowe, przytulne pokoje, obsługa na najwyższym poziomie oraz wykwintna i urozmaicona kuchnia zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości. 

 

Do dyspozycji gości oddajemy:

•    Salę Restauracyjną: W Sali Restauracyjnej zorganizują Państwo przyjęcie okolicznościowe czy szkolenie do 40 osób.Sala jest wyposażona w profesjonalny sprzęt konferencyjny (rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofon). Cały obiekt znajduje się w strefie bezpłatnego internetu bezprzewodowego wi-fi.

•    Salę Angielską: W Sali Angielskiej z powodzeniem przeprowadzą Państwo dyskretny temat szkolenia, konferencje firmową czy też niezapomniane kameralne przyjęcie do 40 osób. ustawienie stołów tradycyjne lub przy stołach okrągłych bufety specjalnie przygotowane na potrzeby przerwy kawowej klimatyczne propozycje menu: bufety tematyczne, kolacje serwowane oraz romantyczne spotkania tylko we dwoje.

    Salę Bankietową: Zapraszamy do malowniczej Sali Bankietowej, gdziej czeka na Państwa wykwalifikowana kadra gastronomiczna, która swym doświadczeniem pokieruje i doradzi jak powinna wyglądać wymarzona zabawa weselna, bal studniówkowy, konferencja czy też szkolenie.

Sala Bankietowa łączy się bezpośrednio z Salą Restauracyjną. W komfortowych warunkach bawić się tu może nawet do 400 osób. Częścią Sali bankietowej, którą można w razie potrzeby odseparować, jest Sala Przeszklona. Jeżeli potrzebują Państwo miejsca dla mniejszej ilości osób to w Sali przeszklonej swobodnie zmieści się ich 40. Przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji o dowolnej konfiguracji stołów w ustawieniach np. Stoły okrągłe przy których może usiąść 240 os. Stoły prostokatne w dowolnej konfiguracji gdzie może usiąść nawet do 400 os Układ kinowy dla potrzeb konferencji, szkolenia lub pokazów to ponad 500 miejsc siedzących.

 

Zapraszamy do kontaktu!   

Udogodnienia:

Parking

Centrum Konferencyjno - Bankietowe Markiz - Końskie lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram