Chata Walichnowska

Brak ocen

Prusak 23, Sokolniki, Łódzkie,

Chata Walichnowska - Informacje

Liczba gości do 200

Chata Walichnowska

Chata Walichnowska jest obiektem położonym w samym Centrum Polski przy głównej trasie E-8 Wrocław – Warszawa. Od zawsze wyróżnia go gościnność, miła obsługa, regionalne specjały Szefa Kuchni oraz niepowtarzalna, rodzinna atmosfera.

Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce (100 km od Łodzi, 250 km od W-wy, 100km od Wrocławia) czyni ten obiekt atrakcyjnym miejscem dla zorganizowania szkolenia, konferencji, bankietu firmowego, a przede wszystkim wesela oraz wielu innych atrakcji według życzenia klienta.

 

Restauracja specjalizuje się przede wszystkim w kuchni polskiej. Podawane są smaczne, tradycyjne posiłki, w dużej gramaturze bez polepszaczy i konserwantów, przygotowywane na bieżąco, dostępne dla każdej kieszeni. W ofercie lokalu znajdują się również dania na specjalne zamówienie klienta – pieczony prosiak.

 

Wnętrze lokalu utrzymane jest w stylu góralskiej chaty. Pierwsze wrażenie po wejściu to niezwykle ciepła i przyjazna atmosfera, która powstaje dzięki sosnowemu wykończeniu, w które są wkomponowane kamienne kominki. W centrum uwagi znajduje się grill, gdzie klient widzi, w jaki sposób pieczone jest mięso oraz ryby. Obok restauracji znajduje się duży parking. Ponadto obiekt jest monitorowany przez całą dobę.

  

Chata Walichnowska zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych  

Specjalizujemy się w weselach, komuniach, balach itp. Jesteśmy w stanie zorganizować ekskluzywne przyjęcia bankietowe.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje sal:

1 sala do 100 osób
2 sale połączone do 200 osób

 

Promocja Weselna:

* 200 zł z poprawinami od osoby.
* 180 zł bez poprawin od osoby.
W cenie 5 posiłków gorących , 6 rodzajów przekąsek oraz napoje gorące.

 

Spędź z nami te wyjątkowe chwile, a my sprawimy aby ten dzień był niezapomniany. Tradycyjne potrawy, wspaniały klimat drewnianej chaty, profesjonalna obsługa to wszystko gwarantuje chata walichnowska. W cenie apartament dla pary młodej gratis.

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

Menu jest formą indywidualną dla każdej osoby zainteresowanej.  

Udogodnienia:

Chata Walichnowska lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram