Dom w Ogrodach

Brak ocen

ul.Batorego, Ząbki, Mazowieckie,

Dom w Ogrodach - Informacje

Liczba gości od 50 do 140

Dom w Ogrodach

Organizacja przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie. Znalezienie odpowiedniego domu weselnego w okolicach Warszawy ze względu na lokalizację może rodzić wiele problemów związanych między innymi z wyborem odpowiedniego terminu. Przygotowaliśmy na to idealne rozwiązanie! “Dom w Ogrodach” – piękna sala weselna położona w Ząbkach (sprawdź dojazd), to propozycja, którą warto rozważyć przy planowaniu wesela np. dla mieszkańców Warszawy czy Marek. Mając niezbędną wiedzę, możemy pomóc również w aranżacji chrzcin czy komunii świętych.

Czym wyróżniamy się spośród innych sal ślubnych?

Wybierając salę na weselę “Dom w Ogrodach”, położoną pod Warszawą, masz gwarancję odbycia się przyjęcia weselnego lub okolicznościowego na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zgromadzonego podczas pracy w branży gastronomicznej otrzymujesz stuprocentową pewność smacznego cateringu połączonego z udaną zabawą w niepowtarzalnej scenerii. Dbamy o to, aby menu było dopasowane do potrzeb zaproszonych. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Państwa Młodych lub głównych gości – w końcu to Wasz czas.

Udowadniamy, że tanie wesele pod Warszawą jest możliwe!

Nasza sala weselna, do której zapraszamy wszystkich: zarówno spoza Warszawy i okolic, jak i całego województwa mazowieckiego, została w pełni odnowiona. Nowy wygląd zyskał także cały budynek na zewnątrz. Dzięki temu niezależnie od pory roku powitasz swoich gości w towarzystwie pięknych kwiatów, zapierającej dech w piersiach zieleni i czystego powietrza, nieskażonego miejskim zgiełkiem.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas spośród wielu sal weselnych w okolicach Warszawy, jak i samej Stolicy?

Oferujemy niezapomniane wesele, którego cena za osobę przestaje być problemem, a liczy się wyłącznie dobra zabawa i wspomnienia, które pozostaną na lata. Niepowtarzalny wystrój sal i stołów w sali bankietowej do wynajęcia “Domu w Ogrodach” pod Warszawą bez wątpienia pozwoli wszystkim cieszyć się radosnymi chwilami.

Do zobaczenia.

Udogodnienia:

Parking
Catering

Dom w Ogrodach lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram