Dom Weselny Czarek

Brak ocen

Strawczynek ul. Nowowiejska 13, Strawczyn, Świętokrzyskie,

Dom Weselny Czarek - Informacje

Liczba gości do 250

Dom Weselny Czarek

Dom Weselny Czarek zlokalizowany jest 15km od Kielc w miejscowości Strawczynek należący do Gminy Strawczyn, która jest jedną z bardziej atrakcyjnych turystycznie rejonów okolic Kielc.

Gmina posiada zalew otoczony drzewami, ozdobnymi krzewami. Na uporządkowanym terenie znajdą się plac zabaw oraz ławeczki. Oprócz walorów przyrodniczych na terenie Gminy Strawczyn można zwiedzić atrakcyjne miejsca turystyczne, takie jak: Muzeum Henryka Sienkiewicza z zespołem parkowym w Oblęgorku. Są to niezwykle atrakcyjne miejsca na scenerię dla sesji fotograficznej nowożeńców.

Dom Weselny Czarek to firma zajmująca się wynajmem sali na przyjęcia okolicznościowe do 250 osób. Zajmujemy się również organizowaniem przyjęć kompleksowych. Koszt organizacji przyjęcia np.: weselnego 150zł/osoba z poprawinami. W cenę organizowanych przez nas przyjęć okolicznościowych wkalkulowane jest osiem dań gorących (dopasowane do życzeń klienta), nielimitowane napoje ciepłe, zimne, gazowane oraz nie gazowane, ciasto, patery owoców, bogate menu, dekoracje stołów, sali, zespół kucharski.

Sala składa się z dwóch części tzw. jadalni i oddzielnie sali tanecznej. Posiada pełną klimatyzację z wentylacją, kuchnia wyposażona jest w specjalnie przystosowane urządzenie gastronomiczne oraz chłodnię. Dysponujemy również dużym parkingiem dla gości.

Organizacją przyjęć okolicznościowych zajmujemy się już ponad 7 lat. Bogate doświadczenie, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna obsługa sprawi, że zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie weselne. Warto odwiedzić to miejsce, gdzie nie dociera zgiełk miasta, wszędzie panuje spokój i wygoda.

Pojemność sali do 250 osób
Sala klimatyzowana
Parking na terenie

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Okrągłe stoły
Parking

Dom Weselny Czarek lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram