Dom Weselny Eden

Brak ocen

Petryki 53, Stawiszyn, Wielkopolskie,

Dom Weselny Eden - Informacje

Liczba gości do 180

Nasz Eden to Dom Weselny z wieloletnim doświadczeniem, w którym mogą Państwo przeżyć prawdziwie królewskie przyjęcie. Posiadamy dwie duże sale weselne, cztery mniejsze oraz hotel.

 

Sala prowansalska

* Sala weselna mieszcząca do 180 osób
* Stoły prostokątne lub okrągłe dla 10-12 osób

Usytuowana jest w nowym obiekcie oddanym do użytku w sierpniu 2012 r. W tej sali weselnej, niczym w Prowansji, dominują stonowane barwy nieba i ziemi, a także naturalne materiały i dekoracyjne detale. W przestronnym holu znajduje się barek alkoholowy oraz bufet deserowy z czekoladową fontanną i słodkościami.

Do dyspozycji gości jest także taras połączony ze skwerkiem zieleni. Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala na utrzymanie najwyższego poziomu usług gastronomicznych. Sala jest w pełni klimatyzowana oraz posiada wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

Sala balowa

* Sala weselna mieszcząca do 150 osób
* Stoły prostokątne lub okrągłe dla 10-12 osób

Została odnowiona w grudniu 2012 r. Pałacowe żyrandole oraz stylowe zdobienia ścian i sufitu w pełni oddają balowy klimat sali. W przestronnym holu jest miejsce na przygotowanie bufetu deserowego wraz z czekoladową fontanną oraz drink bar.

Do dyspozycji gości jest także taras połączony z altaną. Sala jest w pełni klimatyzowana.

 

Sala Kominkowa

* Sala mieszcząca od 25 do 30 osób

Urządzona jest w ciepłym domowym klimacie.  Stylowy kominek sprawia, że wnętrze nabiera blasku i nadaje mu niepowtarzalny charakter.

Sala doskonale nadaje się do organizacji kameralnych spotkań, takich jak: urodziny, chrzciny, komunia. Sala kominkowa jest w pełni klimatyzowana.

 

Sala Bankietowa

* Sala mieszcząca od 30 do 50 osób

Przystosowana do prowadzenia szkoleń, konferencji, spotkań firmowych. Sala jest w pełni klimatyzowana.

 

Antresola

* Mieszcząca od 50 do 60 osób.

Elegancka sala na piętrze nowego obiektu. Może stanowić dodatkową część Sali Prowansalskiej lub samodzielną salę bankietową.

 

Hotel

Dysponujemy czterdziestoma miejscami noclegowymi, w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych.  Hotel może służyć gościom weselnym jak również podróżnym.  W trakcie pobytu goście mogą skorzystać z serwisu gastronomicznego w postaci śniadań, obiadów i kolacji.

 

Parze Młodej bezpłatnie zapewniamy Pokój Ślubny!  

Udogodnienia:

Dom Weselny Eden lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram